GENEL HABERLER

ÇAMLIDERE İLÇE BAŞKAN ADAYI ŞAKİR GENÇ, ÖNEMLİ PROJELERLE ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

14-09-2017
AK PARTİ ÇAMLIDERE İLÇE BAŞKAN ADAYI ŞAKİR GENÇ; ÇAMLIDERE'DE ÖNCELİKLE SEVGİ VE HOŞGÖRÜNÜN ÖN PLANA ÇIKMASININ YARARLI OLACAĞINI SÖYLEDİ

.
 
      * Çamlıdere'yi her bakımdan huzur ve barış ortamına kavuşturmanın, sevgi ve saygının ön plana çıkarmanın gerekli olduğunu vurgulayan AK Parti Çamlıdere İlçe Başkan Adayı Şakir Genç, " ilçe başkanlığını kazanmam halinde belediye başkanı ve ilçe halkı hemşerilerimizle birlikte gelecek nesillerimize gururla teslim edeceğimiz bir Çamlıdere için tüm gayretimle çalışacağım" dedi.
Şakir Genç şunları söyledi: " Ben Çamlıdereli hemşerilerime hizmet vermek istiyorum. Yıllar öncesinden bu güne kadar önemli hazırlıklar içindeydim. Tam da verimlilik arz edecek bir ortamın olduğu kanatındayım. Sayın Belediye Başkanımız Caner Can ile birlikte omuz omuza vererek Çamlıdere’nin makus talihini değiştirebiliriz. Çamlıdere çok özel ve güzel bir ilçedir. Sayın Başkanımız güzel hizmetler verdi ancak yeterli değil. Daha çok kalıcı hizmetler sunmamız lazım. Bilimsel çalışmalarla gelecek nesillerimize emanet edeceğimiz bir Çamlıdere’yi yeniden imar ve ihya etmek o kadar da çok zor değil. Her şeyden önce Çamlıderelilerin sevgiye ihtiyacı var, birlik-beraberliğe ihtiyacı var. Kavga etmeden, tahribat yapmadan, hoşgörü ortamının sağlanması için öncelikli koşulları seferber etmemiz lazım. Bağırarak-korkutarak değil, gülümseyerek, sevip sayarak gerçekleştirmek lazım bütün bunları.
İlçemizde bir türlü göçün önlenemediği gerçeği ortadayken öncelikle yapılacak şey huzurlu bir ortam yaratıp bu ortamı sevgi ve saygı ile yıkamak lazım. Özellikle Çamlıdere merkezde yaşayan hemşerilerimin böyle bir ortam özlemi içinde olduklarını biliyorum. İşte ben öncelikle bunu sağlayacağım. Daha sonra doğanın, tabiat güzelliklerinin ve Çamlıdere'nin istisnai özelliklerinin ön plana çıkması lazım. İnanç turizmi ile ilgili bazı yatırımlar yapıldı ama bunun duyurulması, reklamının yapılmasının yeterli olmadığı kanaatındayım.
Aslında Çamlıdere'de huzur ve sevgi ortamının mevcudiyeti sağlanırsa, suyu ile, havası ile, doğası ile çok özel ve müstesna bir yöre olan Çamlıdere'ye gelecek turist sayısı her gün biraz daha artacak ve herkesin özlem duyarak yeniden gelmek ve hatta hemşerilerimizin dışında bile hayatını bu ilçede idâme ettirmek isteyen vatandaşlar olacaktır. 
Çamlıdere merkezde ilçeyi güzelleştirecek ve daha kalıcı bir ortam sağlayıcı önlemler almak ve yatırımlar yapmak durumundayız. Bunun için şehrin ortasından geçen tek cadde yeterli değildir. Mutlaka en kısa zamanda bir proje gerçekleştirip ikinci bir caddenin (yolun ) yapılması birinci öncelik olmalıdır. Şehir merkezindeki esnafın dostluğa, kardeşliğe, hemşericiliğe yönelik tavır ve davranışları çok önemlidir. Çamlıdere insanının ne kadar misafirperver olduğunu herkes bilir. O halde bu düşünce 
yapısının , saygı ve sevgi selinin ilçeye gelenlere yansıtılması lazım. Kaba kuvvet gösterisi, çirkin davranışlar ve hoş olmayan söylemler insanları ilçeden soğutur ve bu yapı içinde kalmak istemez. 
Çamlıdere'yi sayın Çamlıdere Belediye Başkanı ile birlikte yeniden imar ve ihya etmek, senelerdir hazırladığım ve ( burada söz konusu yapmadığım ) uygulamaya koyacağım projelerimi hayata geçirmek, sevgiyi-saygıyı herkese her alanda yaygınlaştırmak, hoşgörü ortamı yaratmak ve bir eşi daha bulunmayan Çamlıderemizin özellik ve güzellikleri ile gönüllerde taht kurmasını sağlamak için AK Parti İlçe Başkanlığına adaylığımı koymuş bulunuyorum. Cenab-ı Hakk'ın izni değerli Çamlıdereli hemşerilerimizin ve tüm halkımızın duası, delegelerimizin oylarına ihtiyacım var. Allah nasip ederde kazanırsam göreceksiniz Çamlıdere'de her şey bir başka güzel olacak."
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları