GENEL HABERLER

BU AHLAKSIZLIĞA BİR DUR DİYECEK YOK MU?.

15-11-2017
Bu Seda Sayan denen SOYTARI kadın programlarında ahlaksızlığı zirveye taşımaya devam ediyor. Bu rezilliği görmezden gelen yetkililer ise bu kadın ve benzeri diğer programlara izin veriyor. " Aile mefhumumuz ve saygınlığımız bu zamana kadar hiç böylesine lekelenmemişti " iddiasında bulunanlar haksız mı ?...

.
TV ekranlarında yozlaşma sürüyor! Canlı yayında ‘tecavüz’ iması şoke etti
Türk televizyonlarında bunu da gördük! Artık reyting uğruna en özel, en mahrem bilgiler etrafa saçılıyor, DNA testi sonuçları canlı yayında açıklanıyor. Önceki gün Seda Sayan'ın programında uzun süre konuşulacak bir skandal yaşandı. İbrahim Daldaran adlı şahıs, eşi Meral Daldaran'ın üçüncü çocuğunun kendisinden olmadığını ileri sürdü. Kadın ise aksini savundu. Asıl skandal ise DNA sonuçlarının açıklanmasından sonra açığa çıktı. Çocuğun babasının başka birisi olduğu kesinleşince Meral Daldaran, "Yoğurtçu Bayram" adlı bir şahsın kişinin kendisine tecavüz ettiğini ve çocuğun ondan olabileceğini ima etti

RTÜK‘ün baskısıyla evlilik programlarını sonlandırmak zorunda kalan TV yapımcıları ve şovmenlerini reyting telaşı sardı. Özel bir TV kanalında Murat Şar adlı şahsın üzerinden Yeşilçam’ın usta isimlerini zan altında bırakarak reyting toplayan şarkıcı Seda Sayan, art arda yapılan hukuki müdahalelerin ardından ısrarla yayınlamaktan vazgeçmediği bu içeriği ekrana getirmeye son vermişti. Programda günlerce, Murat Şar adlı şahsın “Annem ünlü bir Yeşilçam oyuncusuymuş” iddiasından yola çıkılarak konuklu canlı yayınlar yapılmış, tuhaf iddia günlerce reyting unsuru olarak kullanılmıştı.

Seda Sayan, şimdi de Meral Daldaran adlı kadının skandal itirafına çanak tuttu. Programa katılan ve üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia eden İbrahim Daldaran adlı şahıs ile eşi Meral Hanım karşı karşıya gelmişti.

TECAVÜZE UĞRADIĞINI İMA ETTİ

İddiaların üzerine DNA testi yapıldı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan Meral adlı kadın, “Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu” diyerek inanılmaz bir itirafta bulundu.Meral adlı kadının üçüncü çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey’den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, “Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir” itirafında bulundu.

İŞTE O ANIN GÖRÜNTÜLERİ  

 

Etiketler : BU - AHLAKSIZLIĞA - BİR - DUR - DİYECEK - YOK - MU?. -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları