GENEL HABERLER

BU ACI VE SÜRPRİZ HABERLERDEN NE ZAMAN KURTULACAĞIZ !

18-11-2015
Kaynak Holding’e 200 polisle baskın gibi bir işlem yapıldı.. Holdinge kayyım atanmasının ardından holdingin Bağcılar’daki merkez binasına çok sayıda polis geldi.

.

Kaynak Holding'e 200 polisle kayyım ataması

Kaynak Holding’e kayyım atanmasının ardından holdingin Bağcılar’daki merkez binasına çok sayıda polis geldi. TOMA‘larla birlikte gelen yaklaşık 200 polis, yoğun güvenlik önlemi aldı. Kayyım olarak ata

Kaynak Holding’e kayyım atanmasının ardından holdingin Bağcılar’daki merkez binasına çok sayıda polis geldi. TOMA‘larla birlikte gelen yaklaşık 200 polis, yoğun güvenlik önlemi aldı. Kayyım olarak atanan kişilerin holding yöneticilerini bekledikleri belirtildi.

Sabah erken saatlerde binaya gelen polisler, Tek-Er isimli iş hanı çevresinde konuşlandı. Binaya da giren polisler içeride holding çalışanları ile konuşuyor. Holdinge atanan kayyımların yöneticilerle görüşmek için beklediği öğrenildi.

Bina önünde yoğun şekilde güvenlik önlemli alınması dikkat çekiyor. Toplumsal olaylara müdahale etmek için kullanılan TOMA da bina önünde bekletiliyor. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı polislere ek olarak spor şube kıyafetli çok sayıda polis de holdinge geldi.

Etiketler : BU - ACI - VE - SÜRPRİZ - HABERLERDEN - NE - ZAMAN - KURTULACAĞIZ - ! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları