BAŞKONLULARIN SAMSUN GEZİSİ CUMARTESİ GÜNÜ

21-09-2016
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) ‘ lular 24 Eylül Cumartesi günü Samsun’a gidiyor. Gezinin tüm masrafları Siyaset Uzmanı -BAŞKON Genel Başkan Yardımcısı Neslihan Çıtlak tarafından karşılanacak.

.
      Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Çıtlak, “ BAŞKON Kalitenin, Üstün özellikli olmanın, en önemlisi de Birlik-Beraberliğin simgesidir, bu özellikleri pekiştirmek için Samsun seyahatini düzenledik ” dedi. 
     BAŞKON çok özellikli faaliyetlerine devam ediyor. Yaptığı toplantılar, paneller, konferanslar, sanat ve kültür etkinliklerinin yanında seyahatler de düzenleyerek BAŞKON’un muhteşem kadrosunun birlikte geçireceği gün ve saatlerle aile bütünlüğü sağlanmış olacak.  
    BAŞKON’luların tüm masraflarını çekerek memleketi Samsun’da ağırlayacak olan Siyaset Uzmanı- Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu       ( BAŞKON ) Genel Başkan Yardımcısı Neslihan Çıtlak konu ile ilgili olarak şunları söyledi: 
 
 
    “ Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON )’un saygı değer mensuplarının bir aile bütünlüğü içinde sürdürdükleri kültürel faaliyetlerine bir de Samsun seyahati ilave ederek katkı sağlamak istedim.  Bu camia içinde yer aldığım günden itibaren öylesine muhteşem hususlarla hemhal oldum ki cümlelerle ifade edilemez. Her şeyden önce saygı değer bir kadrosu mevcut. İlim ve irfan adamlarından tutun da, eğitim, kültür, sanat, siyaset, sosyal bilimci, sağlıkçı, iş adamı, STK mensupları ve her biri birbirinden mükemmel ve saygı değer isimlerden oluşan güvenilir, müstesna bir kadrosu var.  Böylesine müstesna insanlar topluluğunu bir araya getirip memleket ve milletimiz için hayırlı işlere imza atmak her topluluğa nasip olmaz.  İşte güzellikler ve iyiliklerle bezeli böylesine fevkalade bir koordinasyonun mensuplarını memleketim Samsun’da ağırlamak istedim. Teşrifleri ile onur duyacağım değerli dava arkadaşlarımı en iyi şekilde misafir edip mutluluk ve huzur içinde yeniden Samsun’dan Başkent Ankara’ya  uğurlamak şerefine nail olurum. BAŞKON’un bir sloganı var benim çok hoşuma giden,  “ Ankara’dan Doğan Güneş Anadolu’yu Aydınlatacaktır . “ 
     Tüm iyiliklerin, güzellik ve mutlulukların önce BAŞKON ailesinin, vatanımızın ve milletimizin olması temennisi ile saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. “
 

BAŞKONLULARIN SAMSUN SEYAHETİ PROGRAMI ŞÖYLE

 

1- Otobüsler sat 07.30 ' da Ankara Ulus'tan Eski Meclisin önünden kalkacak.
2- İlk mola Sungurlu'da dinlenme tesislerinde verilecek
3- Saat 16' da Samsun / Yakakent ilçesine varış. 
4- Yemek saatine kadar isteyen ikametgahlarında istirahat edecek, daha sonra deniz sahili ve çevrede gezi
5- Yemek saat 18.30 ' da (Yakakent sahilindeki Ali Palalı'nın mekanında )
6- 20.oo İsteyen şehir ve sahil gezisi yapacak, isteyen istirahat gahlarına çekilecek. 
6- Sabah kahvaltısı saat 09.00 Denizatı restorant ' ta
7- Saat 10.'da Samsun'a hareket. (Bir saat şehir gezisi ve alışveriş )
8- 11.oo Samsun'dan Ankara'ya hareket
9- 14.oo civarı Çorum'da mola 
10- Saat 17-18 civarında Ankara'ya dönüş

 

 

 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları