BAŞKON’LU GENÇLER: KONFEDEASYONUN MİSYONUNU ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ

06-01-2017
* Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonuna mensup gençlerden bir grup Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON)'un Gençlik Teşkilatını faaliyete geçirdiler.

.
 

 Platformun Başkanlığına getirilen Emrullah Mantar başkan seçildikten sonra bir açıklama yaptı. Başkan Mantar şunları söyledi:

     "  Yaptığımız toplantı sonucunda değerli dava arkadaşlarımın teveccühleri ile Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) un  Gençlik Platformu Başkanlığına getirildim.  Toplantıya katılan ve bize yol gösterici rol oynayacağına inandığımız değerli Genel Başkanımız Mehmet AKYOL'un tavsiye ve değerli Kurucu üyelerimizin destek ve katılımlarıyla üstlendiğim  BAŞKON Gençlik Platformu  Başkanlığını en iyi şekilde icra etmek ve  BAŞKON’un  hedeflerine ulaşmasını sağlamak başlıca görevimiz olacaktır. Bu manada yapacağımız çalışmaları ileri, daha ileri merhaleye götürme azmimiz hiçbir zaman kırılmayacak, bu Hak ve halk davasından asla geri kalmayacağız.

     Bizler platformun genç bireyleri olarak öncelikle çoğalmayı, yalnız Ankara’da değil tüm Anadolu'da yayılmayı hedeflemekteyiz.  Enerjimiz ve inancımızla toplumumuza ve gelecek kuşaklara okumayı, çalışmayı, üretmeyi ve verimliliği arttırmayı bir ödev, aynı zamanda bir misyon olarak görüyoruz.  Bu hizmet anlayışını herkese aşılayacak ve herkese örnek olacağımız bu kutsal yolda BAŞKON’un değerli mensupları  ve birlikte çalışacağımız dava arkadaşlarımın desteklerini bekliyor ve başarılar diliyorum.

     Bu değerli görevi şahsıma atfeden  başta Sayın Genel Başkanım Mehmet Akyol olmak üzere herkese teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Allah nasip ederse bu görevi layıkıyla ve elimden geldiği kadar en iyisiyle yapacağımı bu güzide platformun bir neferi olarak en iyi şekilde hizmet vereceğimi  bilmenizi istiyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları