BAŞKON'UN 8 NİSAN CUMA GÜNÜ PROGRAMI BELLİ OLDU

07-04-2016
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) un 8 Nisan Cuma günü programı netleşti.

.
      Buna göre ilk buluşma saati 15.oo'de Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü makamında olacak. İl Müdürü sayın Doğan Acar'ı ziyaret ettikten sonra aynı çatı altındaki salonda BAŞKON Yüksek İstişare Kurulu Toplanacak.Bu toplantı herkese açık olacak. Bu toplantı muhtemelen saat 15.30 'da başlayacak. 
     Toplantıda öncelikle yeni gelen arkadaşlarla tanışma ve yeni kurulacak dernek tüzüklerinin imzaya açılması gerçekleştirilecek. 
Toplantıda BAŞKON Onur Kurulu Başkanı E.Vali Abdulkadir Sarı bir konuşma yapacak.
Saat 17.30'a kadar devam edecek bu toplantıda BAŞKON mensuplarının görüş ve düşünceleri alınacak, yani herkese söz hakkı verilecek. 
Saat 15.oo'deki toplantıda mazeretlerinden dolayı hazır bulunamayacak BAŞKON'lular Altındağ Belediye Başkanı Sayın Veysel Tiryaki'nin saat 19'daki kokteyline katılacaklar. 
Buluşma mahallerini tekrar hatırlatmakta yarar var, şöyle ki; 
Birinci buluşma yeri saat 15.oo'de Anafartalar Caddesindeki Eski Adliye binası, buluşma makamda olacak, daha sonra salona geçilip BAŞKON toplantısı yapılacak. 
    İkinci buluşma yeri; Cemil Meriç Kültür Merkezi Doğantepe Mahallesi 2.Cadde No: 2 Her hangi bir olumsuzluk yani toplantı mahallini bulmakta sıkıntı çekilmesi halinde Tel: 0312 . 507 00 10
Etiketler : BAŞKON'UN - 8 - NİSAN - CUMA - GÜNÜ - PROGRAMI - BELLİ - OLDU -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları