GENEL HABERLER

BAŞKON ÜMİTLENDİRDİ…!!!
.

     Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu, halkımızın tüm katmanları ile serzenişlerde bulunduğu bir dönemde BAŞKON bizleri ümitlendirdi ve ülkemiz yönetimi ve geleceği için duyduğumuz derin kaygıları giderdi.!

     Devletin birliği, Milletin bölünmez bütünlüğü, Cumhuriyet değerlerinin tartışılmaya açıldığı, milletimizin iktisadi, sosyal, kültürel yalnızlığa itildiği, insanlarımızın nerede bu devlet, nerede bu milyonları arkasına almış partiler, sendikalar, cemiyetler, birlikler, vakıflar, odalar halkımızın tüm katmanları ile serzenişlerde bulunduğu bir dönemde BAŞKON bizleri ümitlendirdi ve ülkemiz yönetimi ve geleceği için duyduğumuz derin kaygıları giderdi.!

    Yüksek İstişare Kurulu/Ak Saçlılarını Toplamışlar.!

Sivil toplum kuruluşu, milletin temsilcileri olduklarını sadece bina tabelaları, siyasiler karşısında ezilip, büzülmeleri, taşıdıkları kartvizit ve yöneticilerinin saltanat nitelikli yaşamlarından anlayabildiğimiz, milyonlarca üyesi bulunan sarı parti, sendika, birlik, cemiyet, konfederasyon ve vakıflara nispet edercesine.! 

     Büyük Anadolu Harekatını Başlattılar.!

    “Eksi Bayındırlık Bakanı Cengiz ALTINKAYA, Devlet ve Orman Bakanı Nevzat ERCAN, DSP Genel Başkanı ve Devlet Bakanı Zeki SEZER, Kırıkkale Milletvekili  Vahit ERDEM, Ankara Milletvekili Eyyup SANAY, Afyonkarahisar Milletvekili Müjdat KARAYELİ, Ankara Milletvekili Osman IŞIK, Ankara Milletvekili Ersönmez YARBAY, Ankara Milletvekili Zeki ÇELİK ve eski Vali Abdulkadir SARI gibi pek çok bilim, cemiyet, siyaset, iş, basın adamını, yazarı, çizeri  ile…!

     Ak Saçlılarını Toplamışlar.!

    Çorumlular Platformu Başkanı olarak ben deniz İsmail UÇAKCI, Platformumuz Ankara 1. Bölge Başkanı (BAŞKON GN. BŞK. VEKİLİ) İbrahim YILDIRIM ile Misafir konuk Ankara Çorumlular Birliği Kurucu Başkanı, İş Adamı Mustafa YÜCEEL Beyin katıldığı bu istişare toplantısında…. 

    Üst Çatıdan Verdiler Mesajlarını.!

    Hükümet  edenlere ülkenin kurtuluş yolunu gösterdiler, uyarılarda bulundular.! Ülkenin sokulduğu bu darboğazdan çıkabilmesi  için iktisadi, sosyal, kültürel projelerini sundular.! Sivil toplum örgütüyüz cakası atıp, ağa beylerinin hizmetlerinde kusur etmeyen muhataplarına sitem ettiler.! 

    Çamura Batmış Kağnıyı Yine Ak Saçlı Sahibi Çıkartır.!

    Diye Anadolu’da yaygın kullanılan mecazi bir deyim vardır.! Orta Doğu bataklığına batırılmış, Dünya Milletleri yanında yalnızlığa itilmiş, iktisadi, sosyal, kültürel yönden büyük yaralar açılmış bu yüce devletin sokulduğu bataklıktan, itildiği yalnızlıktan ve açılmış iktisadi, sosyal, kültürel yaralardan sizler gibi kanaat önderi Ak saçlıların kurtaracağını biliyoruz.!

Yolunuz açık Olsun.!

Tekeriniz önüne taş gemlisin; kağnınız bin yıldan beri tıkır mıkır geldiği gibi Cumhuriyet güneşi, Gazi Mutafa Kemal Atatürk aydınlığı ile binlerce yıl ötelere illerlesin.!

  Teşekkür.!

   Değişik partilerde siyaset yapmış, aldıkları devlet üst görevlerde devleti ve milleti adına güzel hizmetlerde bulunmuş Türkiye’nin ak saçlıları ile Büyük Anadolu Harekatını başlatan Başkentliler ve Anadolu Konfederasyonu’nun saygı-değer Genel Başkanı devlet ve millet Adamı Mehmet AKYOL Beyefendi başta olmak üzere, yönetimini ve Yüksek İstişare Kurulu Üyelerini Çorumlular Platformu olarak kutluyor her zaman yanlarında olacağımızı bildiriyoruz.!

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları