BAŞKON'DA GÖREV TAKSİMATI YAPILDI

12-07-2018
Önceki gün kongresini yapan Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) önce Genel Başkanını seçti, daha sonra da Genel Başkan Yardımcıları, Genel Koordinatör ve Genel Sekreterini belirledi.

.
    BAŞKON'DA GÖREV TAKSİMATI YAPILDI 
    BAŞKON , Genel Başkan Vekilleri, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Koordinatör ve Genel Sekreterin isimleri belli olmaya başladı. 
 
* GENEL BAŞKAN VEKİLLERİ: Av.Nazım Orhan ( Hukuki işler, Dernekler Müdürlüğü işlemleri, Kira işlemleri . KERİMAN GÖZALAN : ( İdari İşlere paralel olarak- İnternet, Telefon-Kira takibi- vs ) İBRAHİM YILDIRIM: ( Siyasi ve Mali İşler )  Feride Genç ( Genel Sekreter ) 
GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI: Reşit Yılmaz: Ekonomi ve Piyasalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı,  Alisa Çiçek Akyol  ( Basın Yayın ve Haberleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ) H.Cemal Özkaynak (Engelliler ve Muhtaçlarla ilişkiler ) Seyfettin Aslan ( Mahalli İdareler ) Nurettin Doğan ( İnsani ilişkiler ) Mehmet Baki ( Araştırma ve Geliştirme ) Erdoğan Çalışıcı ( Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ) 
Serpil Altay ( Piyasa kontrol ve Değerlendirme ) Şelale Oğuztürk ( Kimsesizler ve muhtaçlar ) ( Günaydın Altınok ( Bağımlılık ve Kötü Alışkanlıklar) Cevdet Sezgin ( Okuma ve Eğitim ) Eyyup Dereli ( Esnaf - Sanatkar ) Durak Turan Düz : ( Kültür, Edebiyat ) Ali Sancar:( Organizasyon  ) Handan Demirdamar ( Halkla İlişkiler )  Hüseyin Aksan  ( Tarım Hayvancılık ) 
    ( Devamı var )
   
BAŞKON KONGRESİNİ YAPTI, HER BİRİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ YÜZLERCE İSİM YENİ LİSTEDE YER ALDI
 
* İNSAN UNSURU ÇOK ÖNEMLİ.. İNSAN GİBİ İNSAN OLMAK DAHA DA ÖNEMLİ.
 
     Bazıları vardır, istikrarsız veya ortamı geren. Hakk için halka hizmet etmeyi bir ibadet olarak görmeyen... İşte bu bariz ofsayıta düşen ve işini yalanlar ve yanlışlarla dizayn eden dostlar vardır ki, onların ikilem içerisinde olması kendilerinden başka kimseye zarar veremez. 
* Başkent Ankara v e Anadolu Konfederasyonu yönetimine yeni seçilen yüzün üstündeki kadronun her birinin birbirinden münezzeh ve üstün özelliklere sahip olması önemli bir yer teşkil ediyor.
* Ana hedefleri arasında; Okumak ve Eğitim, Çalışmak ve Üretmek olan hizmet alanlarında görev yapacak yeni BAŞKON kadrosu kongresini yaparak yeni bir ruh yeni bir heyecanla hizmet güzergahında yola koyuldu. 
HAKK için halka hizmet etmeyi prensip kabul eden Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu yöneticilerinin yeni kadrosu ile büyük başarılara imza atması bekleniyor. 
İşte Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) un son kongresinde listede yer alan isimler : 
1- AV.NAZIM ORHAN ( HUKUKÇU - Federasyon Başkanı) 2- KERİMAN GÖZALAN ( EĞİTİMCİ- Dersaneci ) 3- TANER YILMAZ ( SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI UZMANI) 4- HÜRRİYET CEMAL ÖZKAN ( Federasyon Başkanı ) 5- SELÇUK SOMAZ ( İş adamı-Federasyon Başkanı) 6- NURETTİN DOĞAN ( Bürokrat ) 7- DURAK TURAN DÜZ ( ESKİ BELİDEYE BAŞKANI- DÜŞÜNCE ADAMI) 8- MEHMET BAKİ ( İNSANİ İLİŞKİLER UZMANI-DÜŞÜNÜR-ARAŞTIRMACI ) 9- ŞELALE OĞUZTÜRK ( İş kadını ) 10- REŞİT YILMAZ ( Emekli bürokrat ) 11- SEVGİ PALANCI ( Bürokrat ) 12- ERDOĞAN ÇALIŞICI (Sanayici ) 13- ALİ SANCAR ( SANAYİCİ ) 14- BEYLER KAYA ( İŞ ADAMI ) 15- ÇİĞDEM DEMİREL ( EĞİTMEN ) 16- AYDIN KOLOĞLU ( EMEKLİ ÖĞRETMEN ) 17- MEVLÜT ÖZPINAR ( MALİ MÜŞAVİR- ÜRETİCİ ) 18- HAMDİ YILDIRIM ( PRODÜKTÖR ) 19- HÜSEYİN AKSAN ( EMEKLİ BÜROKRAT-SİYAET UZMANI ) 20- MEHMET EMİN ÇALIŞKAN ( BÜROKRAT ) 21- ÖMER AKAY ( EĞİTİMCİ ) 22- CEVDET SEZGİN ( Emekli Milli Eğitim Müfettişi) ) 23- RAMAZAN SEVEN ( MUHASEBECİ ) 24- MERAL OTAN (EĞİTİMCİ-RESSAM) 25- SEYFETTİN ARSLAN ( KAZAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ) 26- İBRAHİM YILDIRIM ( TİCARET ADAMI-SİYASET UZMANI) S27- ALİSA ÇİÇEK AKYOL ( TELEVİZYONCU-GAZETECİ) 28- GÜNAYDIN ALTINOK (SİYASET UZMANI ) 29- UĞUR YAMAN ( YETİŞTİRİCİ –ÜRETİCİ ) 30- EYYUP DERELİ ( İŞ ADAMI ) 31- NERİMAN ALTAY ( İŞ KADINI ) 32- SERPİL ALPAY ( EMEKLİ BÜROKRAT) 33- SİBEL YÖRÜMEZ ( İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ) 34- FİLİZ KONUKCU (EĞİTİMCİ ) 35- MEHMET OLGUNHAN ( Eğitimci-Fizik Mühendisi) 36- İLKNUR ŞATIROĞLU ( Eğitimci-İş kadını ) 37- ZENNURE MEHTAP GÖKÇEBOĞAOĞLU ( İş kadını ) 38- FERİDE GENÇ ( Proje Uzmanı) 39- HANDAN DEMİRDAMAR ( EMEKLİ İş Kadını ) 40- NİLÜFER YİRMİBEŞOĞLU ( Proje uzmanı ) 41- AYSUN ÖZCAN ( GAZETECİ-SUNUCU ) 42- MURAT TOPRAK ( SİVİL TOPLUM KURULUŞU LİDERİ) 43- MEHMET ULUPINAR ( İŞ ADAMI ) 44- DOĞAN KARABUDAK ( İş Adamı-Sağlıkçı ) 45- MEHMET AKYOL ( GAZETECİ-YAZAR ) 46- MUALL COŞKUN ( EMEKLİ İŞ KADINI ) 47- AV.İBRAHİM GÜRCÜOĞLU ( HUKUKÇU) 48- SELEHATTİN ANBARKÜTÜK ( ORGANİZATÖR-SUNUCU) 49- SETTAR TAŞDEMİR ( EĞİTİMCİ-İDARECİ ) 50- ŞENGÜL GÜÇLÜ ( SİVİL TOPLUM KURULUŞU LİDERİ ) 51- AHMET GÖNGÖR (ESNAF ) 52- MAHİR ÖNER ( ALTINOVA ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ) 53- BAHATTİN DEMİRAY ( EMEKLİ EMNİYET AMİRİ ) 54- TUNCA GÜLTEKİN ( EĞİTİMCİ ) 55- HANİFE ŞAHİN (EĞİTİMCİ ) 56- FARUK ŞAHİN ( MUHASEBECİ ) 57- KAMİL KARAİBİŞ ( İŞ ADAMI ) 58- NURDAGÜL AYDOĞAN ( İŞ KADINI-DANIŞMAN ) 59- KENAN KAVAKLI ( MALİ MÜŞAVİR ) 60- Av. MUSTAFA ÇOBAN ( HUKUKÇU ) 61- MEHMET AÇIKGÖZ ( TİCARET ERBABI ) 62- SEYDİ GÜRKAN (ESKİ İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ) 63- HATİCE KILINÇ ( ÜRETİCİ ) 64- HAKAN ATASOY ( İDARECİ ) 65- AHMET AKTÜRK ( EMEKLİ BÜROKRAT ) 66- ALİ ATALAP ( EMEKLİ MATBAACI) 67- CELAL CEBECİ ( ÜRETİCİ) 68-YAŞAR AKALIN ( EMEKLİ ÇİFTÇİ ) 69- GÜL BAL ( İŞ KADINI ) 70- NAGEHAN İLHAN ( İŞ KADINI ) 71- İSMAİL KARA ( ŞAİR- YAZAR ) 72- BEKİR ÖZDEMİR (SİVİL TOPLUM KRULUŞLARI ÖNDERİ ) 73- MEHMET GÜN ( YAPIMCI ) 74- ŞENOL ÖĞRETEN ( EĞİTİMCİ ) 75- NAİL AKAN ( ESNAF ) 76- ŞADİYE ÖĞRETEN (EĞİTİCİ ) 77- NACİ TUNCER ( BESTEKAR-YÖNETMEN ) 78- ZÜHRE YALÇIN ( SİYASETÇİ –İŞ KADINI ) 79- SÜLEYMAN DEMİRCAN ( EMEKLİ ) 80- AHMET KOÇ ( İŞÇİ ) 81- YÜKSEL GÜMÜŞ ( BANKACI ) 82- HÜDAVERDİ ALTINTEPE ( İŞÇİ )83- FERİDE MUTLU (Bürokrat ) 84- CANAN ÖZTÜRK ( Serbest ) 85- ALİ FUAT ATALIK ( ÇALIŞAN ) 86- GÖNÜL TALO ( EĞİTMEN ) 87- AYŞEGÜL ALTIN ( MALİ MÜŞAVİR ) 88- HÜLYA SOLMAZ ( İŞ KADINI ) 89- OSMAN BAYKAL (ŞAİR YAZAR) 90- İSA SEVER ( EMEKLİ BÜROKRAT) 91- MURAT ÖZTÜRK (Serbest ) 
DENETLEME KURULU 
1- MELİHAT KARAASLAN (EĞİTMEN ) 2- MEHMET ERASLAN ( İŞ ADAMI ) 3- SABRİYE LTAY ( EMEKLİ ) 4- TACETTİN ERBAŞ ( İŞ ADAMI ) 5- SAVAŞ KARATAŞ ( EMEKLİ BÜROKRAT ) 6- FAHRETTİN GÜNGÖR 7- MURAT ÖZTÜRK (SERBEST ) 8- M.FEZA YASEV (İŞLETMECİ ) 9- DİLAVER KURUÇAY ( İŞÇİ ) 10- Serpil Kaynamazoğlu  ( Turizmci ) 
DİSİPLİN KURULU 
1- İSMAİL GÜMÜŞ ( EMEKLİ BÜROKRAT ) 2- BAYRAM YELEN (EĞİTİMCİ ) 3- MUSTAFA BAL (YEREL YÖNETİCİ ) 4- ORHAN TUNCER (BÜROKRAT ) 5- MUSTAFA KOCAER ( İŞ ADAMI ) 6- SALİM ÇİFTÇİ ( EMEKLİ ) 7- HÜSEYİN UZUN (ODA BAŞKANI ) 8-- HAYDAR ÇAĞRI AKYOL ( ÖĞRENCİ ) 9- HASAN KILIÇ ( SPORCU ) 10 -FATMA CEBECİ ( EV KADINI ) 
PROJELENDİRME KURULU SORUMLSU 1- BAYRAM ÖZDEMİR ( PROJE UZMANI )
 
Etiketler : BAŞKON'DA - GÖREV - TAKSİMATI - YAPILDI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları