GENEL HABERLER

BAŞKON ÇOK FARKLI BİR KURULUŞ
.

   “OKUMAK-ÇALIŞMAK-ÜRETMEK ve VERİMLİLİĞİ ARTIRMAK” hedefi takdir ve kabul görmeye devam ediyor.

     BAŞKON’A MÜTHİŞ İLGİ DEVAM EDİYOR.

     BAŞKENT İLK STK KONFEDERASYONUNA HAKLI BİR ÜNE KAVUŞTU!

    “Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu”nun TBMM ziyareti ve öğle yemeği bir şölen havasında geçti.

       Onlarca dernek ve federasyonun bir araya gelmesiyle kurulan “Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu”nun TBMM’deki yemeği büyük bir  coşku ve heyecan içerisinde gerçekleşti. 

       Başkent Ankara’dan Doğan Güneş Anadolu’yu Aydınlatacaktır

Sloganıyla yola çıkan BAŞKON’un TBMM ziyareti 40 kişilik yönetim grubu ile gerçekleştirildi. AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan: "BAŞKON hedeflerine varmak için hiçbir engelle karşılaşmayacaktır. Gördüğüm en farklı ve çok güçlü bir ekibin bir araya gelmesi olarak yansıyor. Bizler her şartta ve her mekanda yanınızdayız. Burası sizin eviniz. Ben ekibimle birlikte hizmetinizdeyim." dedi.

     Ankara'nın ve Anadolu’nun en itibarlı konfederasyonu olan Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan'ı konfederasyona bağlı 10 federasyon ve 55 dernek temsilcisi ile TBMM de ziyaret etti. Öğle yemeğine  başta BAŞKON Yöneticileri ve Başkentimizin kanaat önderleri katıldı. 

    TBMM’deki yemeğe ev sahipliği yapan AK Parti eski Ankara il başkanı ve Ankara Milletvekili Murat Alparslan, gönülleri fetheden bir konuşma yaptı.

BAŞKON Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Akyol " Anadolumuza ve Başkent Ankara’ya sahip çıkmak, Başkent’in sorunlarına çare olmak ve Başkentlilik bilincinin gelişmesini sağlamak üzere kurulmuştur" diye sözlerine başlayan Mehmet Akyol şunları söyledi:  "Ankara’ya gönül veren ve hizmette bulunan kanaat önderlerinin, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile özellikle hemşeri dernekleri başkanlarının bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Böylece BAŞKON; Başkent’in büyük, etkin ve öncü sivil toplum kuruluşu olma özelliği yanına halkımızın sesi ve beklentisi oldu. Ve Ankaramıza, Anadolumuza sahip çıkmak bizim için aslie bir görev haline geldi  “ ifadesini kullandı ve ekledi: “ Okumak, çalışmak, üretim ve verimliliği arttırmak vazgeçemeyeceğimiz hedeflerin başında gelmektedir.”

    AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan ise son söz olarak, “Başkon ile çok uyumlu bir çalışma gerçekleştireceklerini” beyan etti.

     Konfederasyon yönetimi ise; bir araya gelmenin huzuru, iktidar partisi milletvekillerinin BAŞKON’a sahip çıkmalarını heyecan ve coşkusu içerisinde olduklarını ifade ettiler ve bu buluşma bizim için bir moral dopingi oldu değerlendirmesini yaptılar.   

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları