GENEL HABERLER

BAŞKON BİR ÖNEMLİ ORGANİZASYONA DAHA İMZA ATTI
.

     Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON )un Halkla İlişkiler Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Arslan, BAŞKON’un düzenlediği iftar yemeği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,

 “Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu her yaptığı işi en iyi şekilde icra etmesi, memleket ve millet yararı için ileriye yönelik projeleri (atılımları) da en iyi şekilde yapacağının işaretini vermiştir dedi. Kemal Arslan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

         “Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON )bir organizasyona daha imza atarak Başkent Ankara ve Anadolu’da en dinamik kuruluş olduğunu bir kez daha tescilledi.

         Bütün salonu dolduran seçkin insanların,birbirlerine nezaketle yer verdiği,iftarda birbirleriyle kaynaştığı gözlerden kaçmadı.BAŞKON’lular da sorumluluklarını yerine getirip karşılamadan, uğurlamaya kadar misafirleriyle ilgilendiler.

         BAŞKON Genel Başkanı Mehmet AKYOL’un talimatları ve sekreteryanın güzel organizasyonları ile toplumu temsil eden Eski Bakanlar,Valiler, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İşadamları, bürokratlar,Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve her biri birbirinden kariyer sahibi davetliler her biri ayrı, ayrı masalarda oturarak davetlilerle hem birlikte yemek yediler,hem de fikir alışverişinde bulundular.Başkon’lular da gerçekten hepsi birbirinden yetenekli, güzel giyimli, fit kişilerden oluştuğu dikkatlerden kaçmadı.

         Genel Başkan Mehmet AKYOL; bütün misafirlerle ayrı, ayrı ilgilenerek salonda samimi bir hava estirdi.Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 21.Dönem M. H. P. Afyon Milletvekili,aynı zamanda Kıbrıs Gaziler Derneği Başdanışmanı olan Müjdat KAYAYERLİ de misafirleriyle ilgilenmeyi ihmal etmedi. Özellikle Numune Hastanesi çalışanlarıyla Gazilerimizin masasına giderek birlikte fotoğraf çektirmeleriyle,gazilerimizin masası ilgi odağı oldu. Gazilerimizle aynı masayı paylaşan TEMAD(Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği) Başkan Yardımcıları Adnan AYVACI ve Cemil keser geceye katılanlar arasındaydı. Bestekar ve söz yazarı Osman BABUŞCU’nun sanatçılardan oluşan masası da geceye ayrı bir renk kattı.

         Genel Başkan Mehmet AKYOL’un açılış konuşması ve Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’ın konuşmasındaki” ORTADOĞU DAKİ SAVAŞTAVURAN DA ALLAHÜ EKBER DİYOR, VURULAN DA ALLAHÜ EKBER DİYOR”sözleri herkesi düşündürdü ve büyük alkış aldı.

         Eski Kültür Bakanlarımızdan Namık Kemal ZEYBEK yaptığı konuşma ile salonu heyecanlandırdı.”Hangi teknolojiye el atsak,bunları Müslümanlar icat etmedi,hep geri kalmışlık sendromu yaşanıyor.İslam alemi çok çalışmalı, Müslümanlar uyanık olmalı, kendi aralarındaki birlik-beraberliği tesis etmeliler” ifadesini kullandı.

         Namık Kemal ZEYBEK konuşmasının sonunda”NE GÜZEL BİR KADRO OLUŞTURMUŞSUN SAYIN GENEL BAŞKAN. SİZİ TEBRİK EDİYORUM.BÖYLE BİR KADRO İLE MEMLEKET VE MİLLET İÇİN YARARLI VE HAYIRLI OLACAK BİR PARTİ Mİ KURSAK ACABA(!)”esprisi salondan büyük alkış aldı.

         Konuşmacılardan Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Cengiz ALTINKAYA, 21 VE 22.Dönem AK Parti Milletvekili Vahit ERDEM ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT’un konuşmaları salondaki davetliler tarafından büyük alkış aldı ve memnuniyet meydana geldi.

         Bu organizasyon nedeniyle bir kez daha anlaşılıyor ki Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu(BAŞKON) çok özel bir kuruluş. Başkon’un böylesine muhteşem bir kadroyu oluşturması, memleket ve millet için hayırlı hizmetlere( projelere ) imza atması gelecek nesillerimiz ve Büyük Türkiye için bir başlangıç olacak, bu vesile ile Ankara’dan doğan Güneş Anadolu’yu aydınlatacaktır.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları