GENEL HABERLER

Başkan Tiryaki Pazar buluşmalarını sürdürüyor

06-12-2017
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı programına bu hafta Önder, Ulubey ve Hacılar Mahalle sakinleri katıldı. Karapürçek’teki Zümrüt Düğün Salonu’ndaki programda yaklaşık 500 kişi yer aldı.

.
 
Altındağ Belediyesi değişimin öncüsü
Başkan Tiryaki, kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada Altındağ’da yaşanan hızlı değişime dikkat çekti. Kısa sürede önemli ölçüde mesafe kat ettiklerini vurgulayan Başkan Tiryaki: “Yaşanılabilir bir Altındağ’ın temellerini attık” dedi. Başkan Tiryaki, Altındağ’daki dönüşümün artık zihinlerde gerçekleştiğini ifade ederek değişimin herkes tarafından takip edildiğini söyledi. Altındağ’ın parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle ve sosyal alanlarıyla daha modern bir hale geldiğinin altını çizen Başkan Tiryaki, ilçenin giderek değer kazandığını da belirtti. Başkan Tiryaki, halka daha rahat yaşam alanları sunmak için gece gündüz çalıştıklarını aktardı.
Değişime bu bölgelerde ayak uyduracak
İlçedeki değişime Önder, Hacılar ve Ulubey’in de ayak uyduracağını kaydeden Başkan Tiryaki, kısa bir süre sonra bu bölgelerde modern konutların yükseleceği müjdesini verdi. Vatandaşın imar planlarına yaptığı itirazlar nedeniyle bölgelerdeki yapılaşmanın geciktiğini hatırlatan Başkan Tiryaki, yapılaşmanın önünü açmak için müteahhitlere her türlü kolaylığı sağladıklarını vurguladı. Başkan Tiryaki, birkaç yıl içinde bu bölgelerin de çok değerleneceğini ifade etti. 
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları