GENEL HABERLER

Başkan Şahin Öğrencinin de Velinin de yüzü güldürdü.

21-09-2012
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in, eğitime verdiği destek tüm hızla sürdürüyor. Şahin 600 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

.


Belediye Başkanı Gazi Şahin’in eğitime yüzde yüz desteği çeşitli alanlarda sürüyor. Başarılı öğrencileri ödüllendiren, öğrencileri spor yapmaya motive eden ve yaz okullarına sağladığı destekle adından söz ettiren Şahin, 2012 – 2013 yılı Eğitim Öğretim dönemi içerisinde şu ana kadar 600 öğrenciye yardım etti.

Okul Müdürleri ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce yapılan tespitler sonucunda belirlenen muhtaç ailelerin çocuklarının yüzleri yine güldü. Öğrenci velileri çocuklarının giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarını Belediyeden aldıkları eğitim yardımı kuponlarıyla mağazalardan dilediği gibi ihtiyaçlarını karşıladılar. Çocuklarının ihtiyaçları tamamlandıkça velilerin de yüzü güldü.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, özellikle ekonomik durumu yeterince iyi olmayan öğrencilere öncelik verdiğini bunun yanı sıra başarılı öğrencileri de ödüllendirdiğini söyledi.

Şahin, “Eğitime çok yönlü destek olmalıyız.”dedi.

Elmadağ Belediyesinin yaptığı yardımlar neticesinde mutlu olan öğrenciler başarılı olacaklarını ifade ettiler. Eğitime yönelik desteğin belirli zamanlı olmadığını ifade eden Başkan Gazi Şahin Okulların eksiklikleri tespit edilerek iç dış boyaları, çevre düzenlemeleri, temizlik çalışmaları ile “Eğitime çok yönlü destek olmalıyız.”dedi.
   

Etiketler : Başkan - Şahin - Öğrencinin - de - Velinin - de - yüzü - güldürdü. -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları