BAŞKAN ODABAŞI KARDEŞLİK ŞÖLENİNDE

10-02-2014
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı; Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Çevre İlleri Derneği’nin düzenlediği 1. Kardeşlik Şöleni’nde birlik ve beraberlik mesajı verdi

.

Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Çevre İlleri Derneği (KAİ) tarafından düzenlenen 1. Kardeşlik Şöleni’ne katılan Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, birlik ve beraberlik mesajı verirken, Gölbaşı’nda farklı kültürlerin yaşatılıyor olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, derneğin düzenlediği 1. Kardeşlik Şöleni’ne katıldı. Siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, hemşehri dernekleri yöneticileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Gölbaşılı vatandaşın katıldığı şölende konuşan Başkan Odabaşı, şunları söyledi:

“GÖLBAŞI’NIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

“Farklı illerden gelen hemşehrilerimizin gelenek ve göreneklerini Gölbaşı’nda yaşatmasından mutluluk duyuyoruz. Değişik illerden gelip Gölbaşı’nın suyunu içiyor, ekmeğini yiyoruz; hizmetlerden beraber yararlanıyoruz.

Her vesileyle söylediğim gibi biz bir bütünüz. Ardahan, Ağrı, Kars ve Iğdır’dan gelen saygıdeğer hemşehrilerimize de Gölbaşı için yaptıkları için teşekkür ediyorum. Hepimiz Gölbaşı’nın geleceği için çalışıyoruz. Gölbaşı’nın geleceği için el ele hizmet vermeye devam edeceğiz.”

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları