GENEL HABERLER

Başkan Lokman Ertürk: " Türkiye düşmanlarını sandığa gömeceğiz "

23-06-2018
Sevgi Yürüyüşü’ne binlerce vatandaş katıldı.. Kahramankazan Belediyesi ve AK Parti Kahramankazan İlçe Başkanlığı tarafından, yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde Sevgi Yürüyüşü düzenlendi.

.
 
 
Binlerce Kahramankazanlı’nın katıldığı yürüyüş miting havasında geçerken, cadde ve sokaklarda vatandaşlara karanfil dağıtıldı. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a ve AK Parti’ye yeniden sahip çıkacağız ve Türkiye düşmanlarını, ülkemizi parçalamak isteyenleri sandığa gömeceğiz” dedi.
 
Kahramankazan Belediyesi ve Ak Parti Kahramankazan İlçe Başkanlığı, yarın yapılacak seçim Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri çalışmaları kapsamında “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.
 
Binlerce vatandaş katıldı
 
Yürüyüşe Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve eşi Meral Ertürk, AK Parti Ankara Milletvekilleri Cemil Çiçek ve Emrullah İşler ile milletvekili adayları Arife Polat Düzgün, Enes Şişman, Enes Duruay da katıldı. Kahramakazan Belediyesi önünden başlayan yürüyüş kapsamında binlerce kişiden oluşan kortej ilçenin cadde ve sokaklarını dolaştı. Yürüyüş sırasında Ertürk ve milletvekili adayları vatandaşlara karanfil dağıttı. Korteje geçtikleri cadde ve sokaklarda vatandaşlar alkışlar ve tezahüratlarla destek verdi. Ayrıca evlerinin balkonlarından ve pencerelerindeki vatandaşlar da korteje alkışlarıyla destek verdi. Binlerce vatandaşın katıldığı ve Milli Egemenlik Parkı’nda son bulan yürüyüş miting havasında geçti. Başkan Ertürk ve milletvekili adayları burada birer konuşma yaptı.
 
 
Türkiye düşmanlarını sandığa gömeceğiz
 
Başkan Ertürk, yürüyüşe katılan ve yürüyüş sırasında kendilerine sevgi gösterilerinde bulunan tüm Kahramankazanlılara teşekkür etti. Ertürk, yarın yapılacak seçimlerin Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve geleceği açısından oldukça önemli olduğunu belirterek, şöyle konuştu: 
“Kahramankazan ve Türkiye AK Parti iktidarı döneminde şahlandı ve adeta çağ atladı. Yarın inşallah sandıkları patlatacağız. Kahramankazan’da ve Türkiye’de hizmet, gelişim ve güzellikler inşallah yarın akşamdan sonra artarak devam edecek. Yalnızca aziz milletimizin değil, tüm İslam Alemi’nin ve mazlum milletlerin de umudu olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a ve onun lideri olduğu AK Parti’ye yeniden sahip çıkacağız. Türkiye düşmanlarını, ülkemizi bölmek, parçalamak ve geri bırakmak isteyenleri inşallah yarın sandığa gömeceğiz.”
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları