GENEL HABERLER

Balıkesir'de kanlı düğün baskını

15-08-2014
Balıkesir'de öfkeli dayı düğün salonunu basıp elindeki silahla etrafa rastgele ateş açtı. 2 kişinin öldüğü ve 6 kişinin yaralandığı olayda tetiği çeken dayı olay yerinde polis ekiplerince yakalandı.

.
 

Balıkesir'de kanlı düğün baskını

Balıkesir'de dünya evine girmek isteyen Gülden ve Tekin çiftinin düğününde kan aktı. Edinilen bilgiye göre, bir düğün Salonu'nda yapılan düğüne gelen gelinin dayısı yanında getirdiği pompalı tüfek ile etrafa rastgele ateş açtı. Düğünde bulunan ve damadın akrabası olduğu öğrenilen Nevzat Vay, olay yerinde ağır yaralandı. 112 ekiplerince hastaneye kaldırılmak istenen Nevzat Vay yolda hayatını kaybetti. Açılan ateşte, Fatma Uydaş, Aslı Gümüş, Aliye Vay, Gültekin Vay, Cemil Can Aslan ile adının Murat olduğu öğrenilen yaralılar Balıkesir Devlet Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Öte yandan olayı gerçekleştiren F.Ç. isimli dayı olay yerinde polis ekiplerince yakalandı. Şüpheli dayının yeğeninin evlenmesine karşı olduğu iddia edildi. 

Olayın duyulması ile birlikte yaralıların yakınları Balıkesir Devlet Hastanesi'ne akın etti. Polisin hastane bahçesinde güvenlik önlemi aldığı görülürken, yabancı şahıslar hastane bahçesine alınmadı.  

BALIKESİR'DE KANLI DÜĞÜN BASKININDA YARALANAN DAMAT HAYATINI KAYBETTİ

Balıkesir'de öfkeli dayının bastığı düğünde ölü sayısı 2'ye çıktı. Açılan ateşle yaralanan damat Aytekin Vay, babası Nevzat Vay'ın ardından hayatını kaybetti.

Balıkesir'de dün gece gelinin dayısı düğünü basarak biri kişiyi öldürüp 7 kişiyi de yaralamıştı. Baskında hayatını kaybeden Nevzat Vay'ın damadın babası olduğu öğrenilirken, olay yerinde yaralanan damat Aytekin Vay da hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralıların durumlarının iyi olduğu kaydedilirken, dayı F.Ç.'nin yanında getirdiği pompalı tüfek ve tabanca ile ateş ettiği öğrenildi.

Cenazelerin Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği, ardından da memleketleri olan Aydın'da toprağa verileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

Etiketler : Balıkesir'de - kanlı - düğün - baskını -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları