AZERBAYCAN'DA HAYMANALILAR DAYANIŞMASI

05-04-2018
* Azerbaycan Uluslararası Turizm ve Seyahat Farına katılan Haymana Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet, aynı ilçeden fuara katılan 5 yıldızlı Grannos Thermal Hotel arasındaki dayanışma fuara katılanlar arasında dikkat çekti.

.
     Azerbaycan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan stantlar arasında en fazla ilgi çeken Grannos Thermal Hotel dikkat çekti!
 
     05 – 07 Nisan 2018 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de, gerçekleşen 17. Azerbaycan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.
 
    Ankara Haymana Belediye başkanı Özdemir Turgut’ta fuar ziyaretçileri arasındaydı. Haymana’nın 5 yıldızlı ultra lüks termal oteli olan Grannos Thermal Hotel’in standını ziyaret eden Özdemir Turgut, tesisin genel müdürü Hüseyin Çiçek ile sohbet ederek, durum değerlendirmesi yaptılar. 
Dünyanın en şifalı suyu olarak bilinen Haymana Termal Kaplıca Suyunun tanıtımı için tüm fuarlara katılan ve bu manadaki tüm organizasyonlarda yer alan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve beraberindeki heyet ( Halil İbrahim Uçak, Belediye Başkan Vekili Talip Kapıcı, bazı belediye meclis üyeleri, Belediye Muhasibi Muhammet Avcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztaş, Sevil Balcı Atak ) Haymana'nın şifalı suyunun yanında ilçenin tanıtımını da yapıyorlar. 
Grannos Thrmal Hotel Genel Müdürü Hüseyin Çiçek ve beraberindeki heyet ise Anadolu'nun en önemli tesisleri arasında yer alan ve hizmet üstünlüğü ile olduğu kadar şifalı suyu ile de büyük öneme haiz olan Thrmal Hotel Grannos'un tanıtımı ve hizmetleri konusunda bilgilendirme çalışmaları yapıyorlar.
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları