AYHAN ATEŞ’TEN ANKARA KÜLTÜRÜNÜ ÖNE ÇIKARMA PROJESİ

15-12-2017
Kabakçı konağında gerçekleştirilen BASKON'un “ Kültür ,Üretim ve Verimliliğin Artırılması “ konulu toplantısında Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu Basın ve medya ilişkileri Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Ateş de bir konuşma yaptı.

.
   Ateş konuşmasında,  Ankara  için Valilik Destekli ilk ve tek Ankara belgeseli çekeceklerini ifade etti. 
      Uzun süredir Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Alaattin Süer ile istişare halinde olduklarını ve bu bağlamda çalışmalara başladıklarını, Belgeselde Ankara kalesinden tutun da Haymana kaplıcalarına kadar ,Dua tepesinden tutun Anıtkabir’e kadar Ankara'nın tüm kültürel ve fiziki özelliklerini  Başkon’un imzası altında bir program hazırlığı içerisinde olduklarının müjdesini verdi.
    Ateş, yine BAŞKON adına Haymana ve Polatlı ilçeleri arasında çekilen polisiye ve komedi ağırlığı olan toplam 2 saat uzunluğu olan bir filmin Mart ve Nisan ayı içerisinde gala gecesi yapılacağının bilgisini verdi. 
  Ayhan Ateş Filmde yer alacak oyuncuların şu isimlerden oluşacağını açıkladı: Şevket Çoruh, Dost Elver, Sinan Menger başta olmak üzere birçok ünlü oyuncuların projede yer alacağını belirtti.  
Ateş daha sonra bu filmin Gala gecesinin de BAŞKON imzalı olacağını dile getirdi ve Belediyelerimizden, Sivil Toplum Kuruluşlarımızdan ve Ankara sevdalısı iş adamlarından sponsor ve reklam desteği beklediklerini belirtti .
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları