GENEL HABERLER

ANKARAGÜCÜ ÜÇ ARADA BİR DEREDE KALDI

23-04-2017
Bizi böyle yönlendiriyorlar. Daha doğrusu çoğu zaman bazıları toplumumuzu kandırıyor da maalesef halkımızın % 50’si bu oyuna gelmekten imtina etmiyor.

.
     Bu iddia doğru mu, yanlış mı bir göz atalım isterseniz aşağıdaki yazıya.
 
     Ankaragücü çeşitli nedenlerle küme düştü ve düşürüldü. Bunda hem yöneticilerin hem bazı taraftarların, hem de bazı siyasetçilerin rolü büyük oldu. Aralarındaki kavga Ankaragücü’müzü alt kümelere düşürdü maalesef. 
    Ancak bu takımı sırtlayan, elindeki bir lokma ekmeği yemeyip Ankaragücü sevdalısı olarak bu takımı için harcayan b takımın hastalarına oldu ne olduysa. 
   Kavgaların içine dalıp bu keşmekeşliğin nedenleri üzerinde durmak istemiyorum ama, bir çerçek var ki bu hususta öz ve öz Ankaralı olarak-Gençlerbirliğili ve Ankaragüçlü olarak avaz avaz bağırmak istiyorum. Biliyor musunuz bizim bağrımızın yandığı günlerde onlar kenara çekilivermişlerdi. Hatta Ankaragücü küme düşerken belki de aralarından oh çekenler bile olmuştur buna eminim. 
ANKARASPOR’UN ADINI OSMANLISPOR YAPTI 
     Her neyse olan oldu deyip bu güne dönmek istiyorum ama bir gerçeği daha hatırlatmak istiyorum; “ Bu Melih Gökçek denen adam Ankaraspor şampiyon olup süper lige çıkarsa adını Ankaragücü olarak değiştirecek ve Başkent Ankara’da bir şampiyon takım yaratacağız “ mealinde iddialarda bulunmamıştı?.. Ben mi yanlış hatırlıyorum.
    Peki o ne yaptı gerçekten söylediği gibi Ankaraspor’un adını değiştirip Osmanlıspor yaptı.
                        ŞİMDİ ANKARAGÜCÜNÜ ELE GEÇİRMEK İSTİYOR
    Melih Gökçek uzun yıllar Ankaragücü ile irtibatını kesmiş ancak uzaktan seyrediyordu. Ha bu arada ufak tefek yardımlar yaparak irtibatını da sürdürüyordu. Hatta geçenlerde bir ara 60 trilyondan söz etti. Ankaragücüne çeşitli kollardan 60 trilyon verildi de bu takım kendini hala toplayamadıysa çok ayıp; ancak melih Gökçek sallıyorsa ona ayıp. 
    Şimdi takım Allah nasip ederse şampiyon olacak. Bu kavram kargaşası içinde Melih Gökçek  iki hafta önce demez mi ki “ Ankaragücü’nü teslim alıp şampiyon yapacağız.” Bu mealde açıklamalar. Açıklamalarını yaparken de hep kavgacı tutumunu ön plana çıkararak yapıyor. Ha…birde Kayseri Kayseri Erciyesspor maçı için otobüs veriyor. Ee şimdiye kadar neden vermiyordun Melih bey !.. 
   Kayseri’ye binlerce Ankaragücü sevdalıları gitti. Hepsinin yüreğinde Ankaragücü aşkı, hatta karasevdası var.  Allah’ın izni ile Ankaragücü şampiyon olup 1.Lige çıkacak. Ondan sonrası kolay. Para da bulunur imkanlarda, tabii işin içinde olursa bazı Ankaragüçlüler bile kenarda olmaya mahrum bırakılır. 
    O yiğitlere baksanıza bir çoğu bozkurt işareti veriyor. Belki de % 500’sinden fazlası Ülkücü. Onlara yakışıyor da.  Ancak bi tarafta Başkan Mehmet Yiğiner, bir tarafta Melih Gökçek diğer tarafta da yiğit Ankaragüçlüler-Ankaralılar, Hkk hayreyler inşallah. 
     Ankaragücü’nün tüm sevenlerini, özellikle hiçbir açını kaçırmayıp rızkını statlarda, şehirler arası yollarda harcayan büyük Ankaragüçlülere  selam olsun. 
 
Etiketler : ANKARAGÜCÜ - ÜÇ - ARADA - BİR - DEREDE - KALDI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları