GENEL HABERLER

ANKARA, MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN HARMAN YERİ GİBİ
.

Bazıları bulunmaz Bursa kumaşı sanki… Evet, bazılarının ne Hakk’a karşı yaklaşımı tam mütekamil olmuştur ne de halkla.. Sanki analarından milletvekili doğmuşlar mübarekler, bu da yetmiyormuş gibi gelip listelerin başına oturmuşlar. AK Parti Ankara 1.Bölgeden listenin başına konulan Tuğrul Türkeş’in şimdiye kadar halkla irtibatı ne denli olmuştur bilen var mı?..

   • Fatih Şahin… Partinin adamı tamam, ancak bize halkın adamı lazım. Genel merkez genel sekreterliği yaptı fakat, randevu alabilene aşk olsun. 

• AK Parti 1.Bölgeden 2.sırada Yalçın Akdoğan var. Bir ara Başbakan Yardımcısıydı ve sesi soluğu kesilmişti. Şimdi yine piyasada. Fena adam değildir aslında ama seslenince bulabileceğiniz milletvekili değildir. 


• Ali İhsan Arslan… Çöreklendi Ankara’ya, bir de gidip babasının memleketinden aday olsa ya.. Sayın Cumhurbaşkanı kendi danışmanlarını neden bizim Ankaralıların başına sorun olarak koyar ki!... 
• Murat Yıldırım var bölgenin ve teşkilatın adamı , seçilir inşallah.

CHP’NİN 1.BÖLGE ADAYLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMEM
• Listenin başında TEKİN BİNGÖL var, olabilir. Zira senelerdir aynı bölgenin adamı ve partinin Genel Başkan Yardımcısı. 
• LEVENT GÖK ile BÜLENT KUŞOĞLU bölgenin adamları ve kabul görürler. ALİ HAYDAR HAKVERDİ de Alevi oylarını alma bakımından değer görmüştür. 
İYİ PARTİ 1.BÖLGEDE SON DERECE KLASİK DAVRANMIŞ 
KORAY AYDIN keşke kendi iline Trabzon’a gitseydi ki o zaman babayiğitlik yapmış olurdu. Sanırım korku dağları sarmış. 
2.sıradaki HALİL İBRAHİM ORAL bölgede bakalım ne kadar etkili olur?.. 3 . saradaki MESUT ÖZARSLAN kurucu il başkanı olarak değerlendirilmiş ki doğrudur. 4. Sıradaki AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU kadın aday olarak bir nevi süs bitkisi olarak değerlendirilebilir. 
DİYECEİĞİM ŞU Kİ;
Adaylar Ankara’da çoğunlukla bilinçsizce değerlendirilmiş bana göre. Ancak bütün partiler aynı günahı işledikleri için diyecek bir şey bulamıyorum.
Ankara 2.Bölge ve 3.Bölge milletvekili adayları için de söylenecek çok şey var; biraz istirahat DEVAM EDECEĞİM

 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları