GENEL HABERLER

ANKARA MECLİSİ HEDEF ÇİZGİSİNİ AŞTI

31-05-2020
Türkiye'nin en dinamik kuruluşu olan ve Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını başlatan " Ankara Meclisi " hedef koyduğu 200 sayısına ulaştı. Her biri birbirinden üstün özelliğe sahip , kültür seviyesi yüksek, halka hizmeti Hakk'a hizmet kabul eden 200 zirve isim önümüzdeki haftadan itibaren çalışmalarına başlayacak.

.

 İŞTE TÜRKİYE' NİN KADER ÇİZGİSİNİ DEĞİŞTİRMEYE ADAY...Ankara Meclisi Hizmet Kurullarını oluşturan, teşkilata işlevlik kazandıracak," Anadolu Harekatını gerçekleştirecek " Türkiye genelinden belirlenen, her biri birbirinden istisnai özelliklere sahip 200 kişilik idealist insanlar topluluğunun, muhteşem iftihar kadro hareketinin listesi :  ( Ankara Meclisi ‘ nin 17 kişilik Yüksek İstişare Kurulu üyeleri bu listeye dahil değildir)

1- Erdal Özçelik ( Emekli Emniyet Müdürü ) Ankara Meclisi Başkanlar Kurulu Başkanı ( Teknik Hizmetler Başkanı )

2- Prof.Dr.Ali Çayköylü ( Akademisyen Hastane Bölüm Başkanı ) Sağlık Bilimleri ve Hekimler Birliği Kurul Başkanı 
3- Doç.Dr. Şeref Kavak ( Akademisyen ) İlmi Araştırmalar Kurulu Başkanı 
4- Doç.Dr. Selvin Yeşilay ( Akademisyen ) Üniversiteliler Arası Kurul Başkanı )
5- İsmail Uçakçı (Araştırmacı Yazar ) Çorumlu Dernekler Kurulu Başkanlar Kurulu Başkanı- Ankara Meclisi Tarih ve Anadolu Kültürünü Araştırma ve Yaygınlaştırma Kurulu Başkanı 
6- Prof.Dr. Aydın Acar ( Kulak Burun Boğaz Mütehassısı – Bölüm Başkanı ) 
     Ankara Meclisi Sağlık Bilimleri ve Hekimler Birliği Kurul Başkan Yardımcısı 
7- Derya Filiz Korkmaz ( Gazeteci-Reklamcı ) Ankara Meclisi Basın-Yayın, Tanıtım ve Organizasyon Kurulu Başkanı  
8- Yaşar  Can ( İktisatçı –Denetçi ) Ekonomi-Verimlilik ve Kârlılık Kurulu Başkanı
9- Aydın Öksüz ( Yurt Dışı Projeler Uzmanı) Dışişleri Yatırım, İhracat ve Yurt Dışı Kaynaklı Projeler Kurulu Başkanı-Ankara Meclisi İcra Kurulu Üyesi  
10-  Hüsnü Sagun ( Proje Uzmanı- E.Bürokrat ) Koordinasyon Kurulu Başkanı-Ankara Meclisi İcra kurulu Üyesi   
11- Sultan Özateş ( Eğitimci-Yazar –Organizatör) Sanat Eğitimini Geliştirme ve Sanatçılarla İşbirliği Koordinatörü 
12- Burak Göksoy ( Eğitimci-Danışman  ) Ankara Meclisi Genel Koordinatörü- Projelendirme Akademisi Genel Sekreteri- İcra Kurulu Üyesi )
13- Ahmet Güngör ( İş Adamı) Ankara Meclisi Başkanlar Kurulu Başkan Yardımcısı ve MUTEMETİ- – Esnaf - Sanatkarlar Kurulu Başkanı ) 
14- Mehmet Ergün ( İletişim Uzmanı –Milli Mutabakat Hareketi Teşkilat Başkanı )  Yöneticiler ve vatandaşlar arası mutabakat kurulu Başkanı )
15- Nilüfer Uğurcuklu Yılmaz ( Ekonomist) Halkla İlişkiler Başkanı- İcra Kurulu Üyesi
16- Neslihan Ertekin ( Gümrük Müşaviri ) İnsani İlişkiler Kurulu Başkanı 
17- Erkin Sabit ( Dünya Türk Birliği Teşkilat Başkanı ) Ankara Meclisi Türk Dünyası İletişim ve Koordinasyon Kurulu Başkanı.
18- Hasan Kaya ( Mühendis Şehir ve Kültürü Araştırmaları Kurulu Başkanı ) 
19- Semih Kıbrıs ( Siyaset Uzmanı- İş adamı ) Siyasi İşlerden Sorumlu Kurul Başkanı
20- Şener Mete ( TRT Eski Spikeri) 
Ankara Meclisi Proje Çalışmaları Kurulu 
21- Rıfat Çakır : Haber Yayın ve Sunum İşleri Koordinatörü
22- Av.Ziya Kıvanç ( Hukukçu )  Hukuk İşleri Kurulu Üyesi 
23- Hüsnü Ekizceli ( Maliyeci- Milli Mutabakat Hareketi Genel Sekreteri )  ANKARA MECLİSİ  Mali İşler Koordinatörü; İletişim Danışmanı- Redaktörü. 
24- Mehmet Emin Çalışkan (Bürokrat-Sendikacı  ) Sendikalılar Arası İlişkiler Kurulu Başkanı 
25- Bayram Özdemir ( Proje Uzmanı ) Projeler Teknik Sorumlusu 
26- Ali Sancar ( Mucit ) Sanatkarlar Arası İrtibatlandırma Kurulu Üyesi 
27- Ahmet Alver ( Mühendis ) Teknik Hizmetler Kurulu Üyesi 
28- Aynur Çanakçı ( Muhtar ) Ankara Meclisi’nin Muhtarlarla İlişkiler Kurulu Üyesi ) 
29- Fahrettin Güngör ( Emekli Bürokrat ) Emeklilerle ilişkiler Kurulu Üyesi ) 
30- Tarık Sezai Karatepe ( Araştırmacı-Yazar ) Edebiyatçılar, Yazarlar ve Şairler Kurulu Başkanı
31- Mualla Coşkun :
Ankara Meclisi Hasta ve Hastanelerden Sorumlu Kurul Başkanı 
32- Damla Taşkın : (Stajyer-Akadmisyen ) Öğrenciler arası ilişkiler Kurulu
33- Nagehan İlhan: İşsizler ve Toplumsal olaylar Kurulu Üyesi
34- Yakup Yıldız ( Müteahhit ) İnşaatçı ve Yapı İşleri Kurulu Üyesi 
35- Doğukan Özer (İşletmeci)  İşletmeciler ve Turizmciler Arası İlişkiler Kurulu Üyesi 
36. Faruk Küçük ( İş Adamı- İşletmeci- Koleksiyoncu,Başkent Ankara Sevdalısı) Tarihi Araştırmacı ve Ankara'nın Kültürel Değerleri  ve Tarihi Görsellerini Araştırma ve Tanıtma Kurulu Başkanı.
37.Osman Şahbudak ( STK Başkamı ) Tarım ve Hayvancılık Kurulu Başkanı..
38. Cevdet Sezgin ( Emekli MEB Baş Müfettişi- E.Milli Eğitim Müdürü ) Eğitim-Öğrenim Kurulu Başkanı
39. Semra VAKİT Karabük ( Ziraat Yüksek Mühendisi) Her Alanda 
Üretim ve Verimliliği Artırma Kurulu Başkanı.
40. Mevlüt Özpınar ( Maliyeci- Siyasetçi ) Anadolu'da İrşat Çalışmaları yapmak, Çiftçi ve köylülerin Haklarını Savunma Kurulu Başkanı
41. Osman Bostancı ( Elektrik Teknisyeni-Otomasyon) Sanat, Üretim ve İmalat Kurulu Üyesi. 
42.Şeydi Gürkan (Siyâset Uzmanı- İşletmeci) Anadolu'da Teşkilâtlanmadan Sorumlu Kurul Başkanı. 
43. FİDAN ERTÜRK ( Adli ve Hukuki İşler Takıp Teknikeri) Ankara Meclisi Adli ve Hukuki İşler Sekreteri.
44. Reşit Yılmaz ( Emekli Bürokrat- Siyasetçi ) Ankara Meclisi Merkez Danışma Kurulu Üyesi
45.Aydın Erciyes ( Müteahhit) İnşaat ve Taahhüt İşleri Kurulu Üyesi. 
46.Ahmet Altun ( Atletizm federasyonu Koordinatörü- Milli Atlet, Olimpiyat ve Akdeniz Oyunları İkincisi) Ankara Meclisi Gençlik ve Spor Kurulu Başkanı.
47. Sebahattin Gökmen ( Eğitimci -Projeci) Eğitim- Öğrenim Kurulu Başkan Yardımcısı..
48.   Gürhan  Gürses  ( Eğitimci-Yazar) Türk Kültürü Edebiyatı ve Bu alanda Faaliyet Gösteren Düşünür ve Yazarlarla İletişim Kurulu Başkanı..
49. Mehmet Saat (Eğitimci )
Enerji-Gayrimenkul, Proje Geliştirme Kurulu Başkanı. 
50. Abdullah Şenol (Enerji Mühendisi - E. Bürokrat ) Bürokratlarla İlişkiler ve Ankara Meclisi Bünyesinde Bürokratların Buluşturulması Kurulu.   
51. Durak Turan Düz  ( Edebiyat Dünyasının zirve ismi, İdareci, Bürokrat, Sivil toplum Kuruluşlarının Hamisi) Ankara Meclisi Genel Merkez Başdanışmanı..  
52. Yılmaz Cesur (Ticaret Erbabı- Sosy. İlişkiler Uzmanı )
Esnaf- Sanatkarlar Kurulu Başkan Yardımcısı.
53. Bekir Özdemir ( Esnaf - Sanatkarlar Kuruluşlarının ve Kızılay Teşkilatlarının Duayeni ) Kızılay ve Esnaf-Sanakarlar Birliği Kurul Başkanı.
54. Bahattin  Demiray ( E.Emniyet Amiri) Emniyet Teşkilatı ile İletişim Kurulu Sorumlusu. 
55. İbrahim Çevik ( Bilgisayar Uzmanı-Üretim ve İnşaat) Müteahhit ve İmalat İşleri Kurulu..
56.İbrahim Onur Peçenek) Ziraat Odası
Başkanı) Tarım Üretim ve Verimliliği Artırma Kurulu Başkan Yardımcısı. 
57. Selma Yavuz ( İnsani İlişkiler ve Proje Uzmanı)
İnsanî İlişkiler ve Teşkilatlanma Kurulu Başkan Yardımcısı. 
58. Fadime Acar ( Psikoterapist - Aile Danışmanı Kadın, Aile ve Toplum İlişkileri Kurulu Başkanı. 
59.Faruk Acar ( Emekli Bürokrat) Başkent Ankara ve Ankaralıların Sorunları Kurulu. 
60. Yüksel Yıldırım ( Siyasetçi- E.Oda Başkanı )
Ankara Meclisi Siyasi İlişkiler Kurulu Üyesi 
61.Mehmet Aydın ( Ticaret ve Üretim..E.İl Genel Meclisi Üyesi ) Siyasî İşler Koordinasyon kurulu. 
62.Nuray Bayram Parmak (Siyâset Uzmanı- Emekli Bürokrat) Siyasî işler Kurulu Üyesi 
63. Halil Öztürk ( Es. İl Genel Meclisi Üyesi - Sanatkar)  Siyasi İşler Kurulu Üyesi
64. Mahir Öner ( E.Belediye Başkanı - Eğitimci) Eğitim ve Öğrenim Kurulu Başkan Yardımcısı.
65. Kadri Yaman ( DSP Eski İl Başkanı- İl Genel Meclisi Üyesi) Siyasi İşler ve Teşkilatlanma Kurulu Üyesi.
66. BÜŞRA  YILDIZ ( Orman Mühendisi) İlçe ve Köylere Hizmet Akışının Sağlanması, moderizanyon, Güzelleştirme ve  Ağaçlandırma  Kurulu Başkanı
67.Adnan Pekşen (Ziraat Yüksek Mühendisi) Ankara Meclisi  Proje Geliştirme, Pilanlama ve Uygulama Akademisi Başkanı
68. Figen Yerlikaya Balcı ( Gazeteci- Programcı) Ankara Meclisi Basın Yayın Kurulu Başkanı
69. Osman Receboğlu ( Siyaset Bilimcisi, Diploması, Uluslararası İlişkiler ) Siyasi Çalışmalar, Hükümet ve Siyasi Partilerarası İlişkiler Kurulu Başkanı
70. Ayşe Yücel ( Emekli Bankacı ) Okuma Alışkanlığını Yaygınlaştırma ve Halkla İlişkiler Kurulu Başkan Yardımcısı
71.Ali Alkaç ( Emekli Özel Kalem Müdürü ) Ankara Meclisi Devlet İlişkileri Danışmanı 
72. Ali Kılıç ( Bağkur Emeklileri, Dul ve Yetimler Derneği Genel  Başkanı-Basım ve Yayım işleri )
Emekliler, Kimsesizler, Mağdurlar, Yetimler ve Muhtaçlara Yardım Kurulu Başkanı
73. Tahir Çalışıcı ( Elektirik Mühendisi) Teknik Hizmetler ve Enerji Hizmetleri Danışmanlık Kurulu Başkanı 
74. Halil Akyol  ( Üretim ve Verimlilik Teknisyeni- Sendikacı) Mesleki Danışmanlık ve Çalışma Standartları Koordinatörü.
75. İsmail Arık ( Belediye Hizmetleri ve Vatandaş İlişkileri Uzmanı) İnsani İlişkiler ve Vatandaşlar Arası Sulh ve Barışın Sağlanması Kurulu Koordinatörü
76.Av.BAŞAR UYANSOY (Hukukcu) Ankara Meclisi Hukuk İşleri Kurulu Başkanı 
77. İhsan Serdar Demirbilek (GİADER Genel Başkanı ) Ankara Meclisi Sosyal İlişkiler, Toplumsal Olaylar ve STK'lılar ile İlgili  Genel Merkez Başdanışmanı 
78. Ali Yıldırım ( Mali Müşavir- Siyaset Uzmanı) Ankara Meclisi  Malî İşler ve Siyasi İşler Koordinatörü.
79. Erdoğan Çalışıcı ( İş adamı)  Sanayi ve İş Adamları İlişkileri Kurulu  Üyesi
80- DAMLA IŞIK ( Psikolog- Öğretim Üyesi ) Ankara Meclisi Eğitim ve Öğrenim Kurulu Sorumlusu
81. FİKRİ DEMİR ( Başuzman-Uluslararası Kaynak Mühendisi-Makine Teknik Öğretmeni-TÜRKAK Denetçisi) 
•  Ankara Meclisi Mühendisler ve Teknikerler Arası Diyalog Kurul Başkanı 
82. Yusuf Yurt ( Müteeahhit -Girişimci) İnşaat, Taahüt ve Pazarlama Kurulu Üyesi.
83. Operatör Dr.Mehmet BAZ ( Hastane sahibi) Ankara Meclisi Tabipler ve Tüm Sağlıkçılar Başkan Yardımcısı. 
84- Rıfat Kocaoğlu ( Bürokrat) Devlet- Millet İlişkileri Kurulu Üyesi
85- Nevzat Ustaoğlu.(Ekonomi-Maliye-Başmüfettişi )   Afetler, Kentleşme ve Maliye Vergi Politikası Kurulu Başkanı.
86. Hikmet Yüksel ( Emekli Küldür Müdürü ) Ankara Meclisi Kültür  Çalışmaları  ve Proje Hizmetleri Koordinatörü
87. Sevda Öztürk ( İş Kadını-Biyokimyacı) Ticari, Siyasi, Sosyal İşler ve İhtiyaç Sahiplerine Yardım Kurulu Başkanı.
88.İSTENİŞ HAKAN TÜPLEK ( Emekli Bankacı-Bilirkişi-Konkordata Komiseri - Yazar) Ankara Meclisi Mali Hizmetler İdari ve İşletme Genel Koordinatörü.
89. Zeynel Abidin Küçükkaya  (Adıyaman- İş Adamı-Acil Tıp Teknisyeni) * Ankara Meclisi Adıyaman ve Çevresi Bölge Başkanı. 
90.Tuğçe Eğilmez ( Bankacı ) Sermaye Piyasası ve Finans Kuruluşları  iletişim Koordinatörü
91.Halil Karatekin ( Emekli Tarım ve Kırsal Kalkınma Müdürü ) Tarım, Hayvancılk, Üretim ve Verimlilik Kurulu Genel Koordinatörü.
92. Mustafa Özkan (Emekli Mesleki Eğitim Uzmanı) Teknik ve Mesleki Hizmetler Kurulu Üyesi
93. Kamile Özdemir ( Araştırmacı- Yazar)  * İlmi Araştırmalar ve Toplumsal Olaylar İle ilgili Kurul Başkanı 
94. Ömer Faruk Cantenar ( Emekli Tuğgeneral,  -2015-2016- Roma Nato Savunma Koleji Öğretim Üyesi) * Ankara Meclisi Strateji Geliştirme ve Uygulama Koordinatörü.
95. İhsan Soytemiz ( ODTÜ'lü- Uzman Biyolog ) * Gıda,Tarım ve Hayvancılığın geliştirilmesi, Üretim ve Verimliliğin Artırılması Kurulu Başkanı.
96- Yusuf Recep Acar  ( Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimcisi- Roman Yazarı) Ankara Mecilisi Siyasi ve Sosyal Araştırmalar Koordinatörü.
97- Mahir Topçu (  Metalürji   Mühendisi ) * Ankara Meclisi Siyasi  Araştırmalar ve Parlamento İlişkileri Koordinatörü.
98-Haluk Nalçakar (Emekli Başkontrolör )  * Ankara Meclisi Mahalli İdarelerden Sorumlu Kurul Başkanı.
99- Prof.Dr. Kadirhan Sunguroğlu  ( Başhekim- Tıbbi Direktör) Ankara Meclisi Vatandaşlar, Üniversiteler ve Hastanelerle İletişim Başkanı.
100-  Prof.Dr. Turhan Uslu (Bilim Adamı, Sosyoloji Araştırmacı- Akademisyen )   * Ankara  Meclisi  Bilim ve Sosyoloji Araştırmaları Koordinatörü.
101- Mehmet Şah İnsel ( İş Adamı) Ankara Meclisi Çalışma , Yardımlaşma ve Geliştirme Kurulu Başkanı. 
102- Zekeriya Güngör ( İş Adamı) Ankara Meclisi Akdeniz Bölge Sorumlusu Başkan Yardımcısı.
103- Adem Ertürk ( İş Adamı-İşletmeci- Rehber) Ankara Meclisi İş Dünyası ve Turistik Tesis Sahipleri ile İşbirliği Teşkilat Başkanı.
104- Ömer Eroğlu ( Emekli İstihbaratçı-Danışman ) Ankara Meclisi Dış işleri ve Dış Türkler ile İlişkiler Kurulu Başkan Yardımcısı. 
105- Hakan Osman Kiracı (Gazeteci- Siyasetçi ) Ankara Meclisi Genel Merkezi Başdanışmanı
106. Dr. Yüksel Özkale ( Balkan Türkleri Vakfı Başkanı )  Balkanlar ve Dış Türkler İletişim Kurulu Koordinatörü.
107- Kenan Yüksel ( Tarım Ekonomisti-  Ziraat Yüksek Mühendisi ) Ankara Meclisi, Çiftçiliği Geliştirme,  Toprağın Önemini Kamuoyu ile Paylaşma ve Planlama Koordinatörü
108- KEMAL ALVER (Emekli Bürokrat) * Ankara Meclisi Çok Yönlü Aktiviteler , Halkla  İlişkiler Koordinatörü.
109- Celal ERGİN ( Proje  Uzmanı, Danışman,  Özel Hizmetler )  * Ankara Meclisi Siyasi İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Koordinatörü.
110- İSMAİL DEMİR ( İş Adamı-Gazeteci) * Ankara Meclisi Akdeniz Bölge Koordinatörü.
111- Mehmet Ali Oral ( Mali Müşavir, Eğitimci, Planlamacı)   * Türkiye' nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Başkanı .
112- TURGUT USTA ( Milli Eğitim Camiasının tecrübeli İsmi )   * Ankara Meclisi Eğitim, Kültür , Planlama ve Projelendirme Koordinatörü.
113- Yasin Bayrakçı ( Bilgi sayar uzmanı-Enerji Alanında Ticaret Erbabı )  * Ankara Meclisi  Sosyal Medya İletişim ve Koordinasyon Kurulu Başkanı.
114. GÖKÇE HALİLBEYOĞLU ( İktisatçı) Türkiye’nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Koordinatörü.
115. Can Uzunkök ( Medya Danışmanı, Ajans Genel Koordinatörü)    * Ankara Meclisi Sosyal Medya İletişim ve Tanıtım  Başkanı.
116.  NURAN ATAKUL TOK ( Eğitimci- Çevre Dostu )   * Ankara Meclisi Eğitim, Çevre ve Doğa Gönüllüleri Kurulu Başkanı
117. Ali Aktürk ( İnşaat Mühendisi- Müteahhit- Siyaset ve Halk İletişimi Uzmanı )   * Ankara Meclisi Ticari ve Siyasi  İşler Koordinatörü.
118. Metin Genç ( Avrasya Kültür İşbirliği Vakfı Başkanı ) Vakıflar ve Avrasya İş Lobisinden sorumlu Kurul Başkanı
*  119.  ( İsmi mahfuzdur ) 
120- NİHAT BEGİÇ ( Emekli Kültür Müdürü-Eğitimci-Yazar)    * Ankara Meclisi Eğitim-Kültür ve Yerel Yönetimler Danışmanı.
121. BEKİR ERTÜRK ( Emekli Emniyet  Mensubu)   * Ankara Meclisi Emniyet Mensupları ile İrtibat ve Sorunları ile ilgili çalışmalar ya görevli Kurul üyesi.
122-DUYGU HAZER ( Denetçi- İngilizce öğreticisi)     *Ankara Meclisi  Tanıtım- Görsel ve Haberleşme Kurulu Üyesi 
123. MEHMET TEKİN ( Emekli Öğretmen- STK Başkanı)  * Türkiye'nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Üyesi. 
124- CANAN ASLAN  ( Emekçi Kadın)  * Ankara Meclisi Çalışan Kadınlar Platformu üyesi.
125- RAHİME BEDER ŞEN (Psikolog- Bürokrat)   * Kadın Aile ve Ankara Meclisi Mensupları Arası Diyalog ve Dayanışma Koordinatörü.
126- ERCAN ŞEN ( MEB 'da Sosyolog - Yayıncı )  * Ankara Meclisi Tanıtım ve Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı 
127- SERHAT YÜKSEL ( İş Adamı ) * Ankara Meclisi Teşkilat Başkan Yardımcısı.
128- HÜRRİYET ERGEZER ( İş Adamı- İşletmeci- Siyasetçi) * Ankara Meclisi Odalar ve Borsalar Kurulu Başkanı
129- ŞAKİR CANÖZ ( Eğitimci ) Türkiye’nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Üyesi. 
130. DERYA ÇOKBİLGİN ( Medya İlişkileri Uzmanı )  * Ankara Meclisi Medya İlişkileri Görevlisi 
131- SEYHAN  BULUT ( Sağlıkçı)  Ankara Meclisi  Sağlık Çalışanları ve  Bakanlık Bünyesinde Çalışanlarla İş Birliği Kurulu üyesi
132- AYLA CEBECİ ( Eğitimci- Yazar Programcı- Ev ve El İşleri Öğreticisi) Ankara Meclisi Aile Bütünlüğünü Sağlama, Vatandaş  ilişkilerini geliştirme, Eğitim ve Sanat Etkinlikleri Koordinatörü.
133.MERAL OTAN ( Ressam, Eğitimci-Yazar)  Ankara Meclisi Kültür- Sanat Kurulu Üyesi. 
134. Hüseyin Demir  ( Ticaret ve Siyaset Erbabı) Ankara Meclisi Sosyal hizmetler, Şehir- Köy İlişkileri uzmanı
135. HASAN ERDOĞAN ( Emniyetçi- Afatçı, Müdür-Bürokrat) Ankara Meclisi Kamu  oyu Oluşturma,  İlmi ve Toplumsal Araştırmalar Kurulu Başkanı.
136- CEREN GÜRKAN ( Televizyoncu- Sunucu - Programcı- Eğitimci) Ankara Meclisi Tanıtım,  Organizasyon ve Halkla İletişim Koordinatörü.
137-YAŞAR ÖZTÜRK ( Üretici-Yetiştirici – Yerel Yönetimler Uzmanı )   * Ankara Meclisi Üretim ve Verimliliği Artırma Kurulu Üyesi, Başdanışmanı )
 138.ÖZCAN İNCİRCİ ( Eğitimci) Ankara Meclisi Türkiye'nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Üyesi 
139- KENAN ELMA ( İlahiyatçı- Türk Diyanet Vakıfsen Şube Yönetim Kurulu Üyesi- Memur Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı) Ankara Meclisi İlmi Araştırmalar Kurulu Koordinatörü
140- NACİYE AKIN ( Grafik-Tasarımcı )   * Ankara Meclisi Tasarım,  Logo, Afiş ve Grafik İşleri Yetkili ve Sorumlusu
141- RAGAYİP MADEN ( Yatırım Danışmanı- Mali Müşavir) Ankara Meclisi ; Yetkili Yatırım, * Planlama ve Projelendirme Kurulu Başkanı 
142- AKİF BAYSAL ( Din ve Ahlak Eğitimi Uzmanı)  * Ankara Meclisi Yöresel Teşkilatlanma Sorumlusu.
143- SERKAN GÜLDEN  ( Tanıtım-Reklam ve Matbuat)   *Ankara Meclisi Tanıtım ve Promasyon İşleri Sorumlusu.
144- Ali YILMAZ ( İhracat- Ticaret)   * Ankara Meclisi Ticari İşler ve Ortadoğu İlişkiler Kurulu Üyesi 
145- ŞÜKRÜ KOÇAK ( İktisatçı - Bürokrat )   * Ankara Meclisi  Devlet Dairelerinde Çalışanlar İle İlişkiler Kurulu Başkanı.
146- İSMAİL KONT ( İnşaat Mühendisi)  * Ankara Meclisi  İnşaatçılar ve Müteahhitler Kurulu Üyesi. 
147- ÜLKÜ ŞAHİN ( Uzaktan Eğitim- Danışmanlık)   * Ankara Meclisi Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı.
148-ZEYNEP ERDİNÇ UĞURCUKLU ( İş Güvenliği Uzmanı-Gıda Kontrolörü)    * Ankara Meclisi  Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Üreticileri İle ilgili Kurul Başkanı 
149- ESENGÜL DELİKTAŞ ( Uluslararası Finans Danışmanı- Anadolu Birliği Başkanı)   * Ankara Meclisi Finans Kuruluşu Başkanı.
150-SONGÜL BEKTAŞ ( Çevre Mühendisi)   * Ankara Meclisi Çevre Güvenliği ve Teşkilat Mensupları Arası Diyalog Koordinatörü.
151- SEMA ÜNAL (Dil Eğitimi Uzmanı)    * Ankara Meclisi Dil Eğitimi ve Öğrenim Koordinatörü.  e-mail: [email protected]
152- SEVGİ UĞUR ( Siyasetçi ) * Ankara Meclisi  Siyasi ve Sosyal İşler Kurulu üyesi 
153- DERYA TURAN ( Ertuğrul Ocakları Adıyaman Kadın Kolları Başkanı)
• Ankara Meclisi Tanıtım ve Aktivitasyon Kurulu üyesi
154- ERGÜDER ŞİMDİ ( Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı - İşletmeci)
• Ankara Meclisi İşletmeciler ve Sivil toplum Kuruluşları Arası Diyalog Kurma Başkanı.
155- Emin Kerimoğlu ( İş adamı-Müteahhit  )   * Müteahhitler ve İnşaatçılar Kurulu Üyesi)
156-Av. Hatice Fidan ( Avukat ) * Ankara Meclisi Hukuk Kurulu Üyesi
157-Fatma Dinçkartın ( Diş Sağlılığı Teknisyeni ) * İnsani İlişkiler ve Yardımlaşma Kurulu Üyesi 
158- ÖMER KAYA ( Gazeteci-Programcı )  Basın Yayın Kurulu Üyesi
159- Abdulkadir Yalçıntaş ( Emekli Öğretmen-Üretici )   * Ankara Meclisi Ziraat ve Tarım Kurulu Danışmanı  
160- FATMA SARI ( Avukat-Hukuk Eğitmeni- Danışman )   * Ankara Meclisi Hukuk İşleri Kurulu Başkanı. 
161- HATİCE KÜBRA BİLİŞ ( Molküler Biyoloji Okudu –Yazar )  * Ankara Meclisi Yazarlar Kurulu Üyesi  
162- SEMİHA AYHAN  ( Bankacı-Türk Sanat Müziği Sanatçısı)  * Ankara Meclisi Organizasyon ve Müzik Etkinlikleri Koordinatörü
163- EMİNE GÖKTEKİN ( Deri Tasarımcısı )  *Ankara Meclisi Kadın ve Erkekler üzerinde sanat etkinliği sağlamak ve sanatsal eserler üzerinde çalışmalar yapmak.
164- BERNA ÇETİN ( Ziraat Mühendisi-Bürokrat Teknik Uzman -Sendikacı)  * Ankara Meclisi  bireyler arası  ilişkileri ve her alanda etkinlikleri geliştirme kurulu Başkanı .
165- YASEMİN KOCAMAN ( Emekli Bankacı- Turizmci) * Ankara Meclisi Tanıtım ve Turizmcilerle İşbirliği Kurulu Koordinatörü.    
166- SABİHA CAN ( Gazeteci- Dünya Türk Birliği Yöneticisi) Ankara Meclisi  Basın Yayın Kurulu Üyesi, Marmara Bölgesi Teşkilatlanma Sorumlusu  
167- MAHMUT TURAN ( Emekli-Mardinli )  ANKARA MECLİSİ  Ulaşım ve İşletme Kurulu Üyesi 
168- ŞERİF GÜLER ( Ticaret Erbabı- İzmir ) Ankara Meclisi İzmir ve Civarı Teşkilatlanma görevlisi
169- MURAT ÇOBANOĞLU ( Bilgisayar Mühendisi –Tekirdağ – Dünya Türkleri Birliği Genel Başkanı )  ANKARA MECLİSİ Dünya Genelindeki Türklerle İşbirliği Kurul Başkanı 
170- POLAT ŞEHMUZ İLARSLAN ( Ziraat Mühendisi-İş Güvenliği Uzmanı-İzmir  )  ANKARA MECLİSİ  Şehirden Köye Dönüş Projesi Çalışmaları ve Teşkilatın Güvenlik Sorunları Baş Sorumlusu .  
171- FERİHA DUR ( Emekli Öğretmen)  ANKARA MECLİSİ  Türkiye' nin Eğitim Sorunları ve Çözüm Yolları Kurulu Başkan Yardımcısı .
172 – AYŞE NARİNSÖZ ( Bilişim Uzmanı ) ANKARA MECLİSİ Teknik Hizmetler Kurulu Üyesi.
173- ESMA CİVCİR ( Emekli Öğretim Görevlisi-Sanat Yönetmeni ) ANKARA MECLİSİ  Kültür-Sanat Etkinlikleri ve Yayın Kurulu Başkanı  - Ankara Meclisi Projeler Akademisi Başkan Yardımcısı
174- HİKMET YILMAZ (Başbakanlık Başdenetçiliği, Ticaret Bakanlığı Teşkilatlanma Genel Müdürlüğü görevlerinde Bulundu / Trabzon ) * Ankara Meclisi Yolsuzlukla Mücadele, Tarımsal Üretim ve Kalkınma, Yoksullukla Mücadele Kurulu Başkanı .
175- CİHAN SAYGILI ( Ticaret Erbabı-İthalatçı / Ordu ) Ankara Meclisi Ticari İşler ve İşbirliği Kurulu Üyesi .
176- SEYFİ UZUNKÖK ( Gazeteci-Yazar, Televizyoncu –Başkent Postası Televizyonu Sahibi )
• Ankara  Meclisi ,  Basın-Yayın ve Propaganda İşleri Başdanışmanı  
177- NİHAT ŞAHİN ( Harita Mühendisi-Tapu Konularında Uzman, Genel Müdür Yardımcılığı Yaptı- Trabzon )  
• Ankara Meclisi Mühendisler Mimarlar ve Mühendisler Arası Diyalog Geliştirme Görevlisi
178-UĞUR GÖZEL ( Konut-Sen Genel Başkanı-Yozgat )
• Ankara Meclisi Sendikalar ve Sosyal Kuruluşlar İletişim Koordinatörü
  179- ADNAN YAKUT ( İktisatçı, Mobilya dekorasyon- Trabzon )
• Ankara Meclisi İktisadi,Ticari ve Sanatsal İmalat ve Üretim Geliştirme Konusu Başsorumlusu
180-   YUSUF KURT  ( İktisatçı-Mali Müşavir, Adli Bilirkişi-Giresun  ) 
•  Ankara Meclisi Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Arası Diyalog ve İşbirliği Kurulu Başkan Yardımcısı 
181-METİN BALCI ( Gazeteci-Televizyoncu,Proje Uzmanı, İş Geliştirme Direktörü )
• Ankara Meclisi Proje Geliştirme Akademisi ve Uygulama Başkan Vekili, Basın Yayın Kurulu Başdanışmanı.  
• 182- ERDEM NOYAN ( Profesyonel Gazeteci )           * Ankara Meclisi Haber Direktörü, MEDYA Akademisi  Mümessili.
183- SONER GENÇ  ( Gazeteci-Reklamcı,İnşaatçı ) 
• Ankara  Meclisi Teşkilatlanma Genel Sekreteri 
184- VEYSEL ÖZDEMİR  ( İnşaat Mühendisi –Konkordato Komiseri ) 
• Ankara Meclisi Teşkilat Mensupları Arası Diyalog, Anlaşmazlık Zuhûle Gelmesi Halinde Uzlaşmayı Sağlama Kurulu Başkanı 
185- SABİHA ULAŞ KARAOSMAN ( Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans , Sağlık Teşkilatında Planlama Müdürü ) 
• Ankara Meclisi  Genel Sekreteri  
186- AYLİN ALKUL ( Tarih Öğretmeni )  
• Ankara Meclisi Tarih Araştırmalar Kurulu Sekreteri 
187- ZEKİ ÖZAR  ( ODTܒ de İşletme Okudu, DPT Planlama Uzmanı )
• Ankara Meclisi Yapılaşma, Vatandaş İlişkileri ve Kamuoyu Oluşturma Kurulu Başkanı 
188-  GİZEM KAYABAŞI ( Tekstil Mühendisi, Fen Bilimleri  Yüksek Lisans )
• Ankara Meclisi Tekstil Kuruluşları ve Mesleki Rabıta İlişkileri Kurulu Koordinatörü  
189- SAVAŞ KARATAŞ  ( Basın-Yayın Yüksek Okulu- İletişim Fakültesi, İş Kur İl Müdürlüğü, TBMM Milletvekili Danışmanlığı ) 
• Ankara Meclisi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı; Basın- Yayın ve Siyasi Çalışmalar  Kurulu  Etkinlikleri Koordinatörü
190- İSMAİL GÜMÜŞ (  Emekli Özel Kalem Müdürü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  )
* Ankara Meclisi İdari İşler Kurulu Başkan Yardımcısı . 
191-  AYSEL RAİFE AKKANAT ( Radyo Televizyon Önlisans, Yaşam koçu, Editör  ) 
• Ankara Meclisi  Haberleşme, İstihbarat ve Bölgesel Teşkilatlanma Sorumlusu.
192-OKTAY BOZOKLU (  Emekli Vergi Dairesi Müdürü , Mali Müşavir )
• * Ankara Meclisi Mali İşler Başkan Yardımcısı, İstanbul ve Civarı Teşkilatlanma Sorumlusu
193- MEHMET BAKİ ( Siyaset Uzmanı- Eski belediye Meclisi Üyesi)    * Ankara Meclisi  Siyasi ve Sosyal İşler Koordinatörü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
194- Dr.BURHANETTİN ŞENLİ ( Emeki Albay -Yazar )  
• Ankara Meclisi  İzmir ve Civarı Teşkilatlanma Bölge Başkanı 
195- ALİ İHSAN MADEN ( Emekli Bankacı – Çıtak Türkmen Kültür Derneği Başkanı )
•  Ankara Meclisi Yerel Siyaset Çalışmaları Koordinatörü
• 196- ZEYNEP KARAKUŞ  ( Siyaset Uzmanı )    * Ankara Meclisi Adıyaman Teşkilatlanma Sekreteri
197- RAMAZAN YÖNDEM ( Siyaset Uzmanı-E. İl Genel Meclisi Üyesi )  
       * Ankara Meclisi  Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı .
198- HALUK GÜNGÖR  ( TV- Organizasyon, Basın Yayın )   * Basın Yayın ve Organizasyon Kurulu  Mensubu 
199- OĞUZHAN AKOVA  ( Askeri Lise-İnkılap Tarihi, Yüksek Lisans- Eğitimci , Programcı,-Planlamacı; Almanca ve İngilizce)
*Ankara Meclisi Planlama ve Eğitim Programları Direktörü . 
200 – VOLKAN BİLİCİ  ( İktisatçı-Maliyeci, Yüksek Lisans, Siyaset Bilimcisi )
• Ankara Meclisi Gençlik Kurulu Genel Başkanı

 

Etiketler : ANKARA - MECLİSİ - HEDEF - ÇİZGİSİNİ - AŞTI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları