ANKARA MAZLUM MİLLETLERİN ÜMİT KAPISIDIR
.
   “ Ankarayı sevmek cumhuriyeti sevmektir milli mücadelenin kalesini sevmektir Ankara’yı sevmek medeniyeti insan onur ve haysiyetini sevmektir. Hacı Bayram Veli Hazretlerini sevmektir, Atatürk’ü sevmektir, Anadolu’yu sevmektir, Türk’ü - Türkiye’yi, Milli egemenliği sevmektir.
    Ankara’yı sevmek biraz izan sahibi olan insanlar için Türkiye’nin bekasıdır. Ankara bütün mazlum milletlerin umut dağıdır. Unutulmasın ki bu şehir ve aziz vatan ilelebet payidar olacaktır. Ankara’da yaşamaktan, Ankara’da olmaktan , Başkentli olmaktan mutluyum. Ankara ile gurur duyuyorum .
    Ankaralı olmak Başkentli olmaktır. Ankara’yı sevmek bir ayrıcalıktır Türk kültürünü Türk’ü sevmektir. Ankara emperyalist güçlerin dünyada en çekindiği başkenttir. Ankara sevdalılarında yüreklerinde yara vardır. Dolar zenginliği, arsa zenginliği, köşe dönmece, süfli emeller, döneklikler Ankara sevdalılarında yoktur. 
    Sayın Mehmet Akyol, sayın Başkanım, şahsınızda herkese selam ve sevgiler güzel Ankaralı başkanım, eninde sonunda herkes gerçeklere vakıf olacak ve  Ankara layık olduğu yeri bulacaktır. 
    Ankara Türk milletinin kimyasıdır herkes layık olduğu yeri bulacaktır. Unutulmasın ki, su tabi seyrinde akar. “
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları