ANKARA DERNEKLER FEDERASYONU YÖNETİMİNDE YER ALMAK İSTEYENLERİN SAYISI ARTIYOR

05-09-2017
Ankara Dernekler Federasyonu 'nun yönetiminde yer almak için önemli oranda başvurular var. Şu an itibarı ile Turizmi Bakanlığı Eski Müsteşarı Orhan Kalkan'a yapılan katılma teklifini kabul etti.

.
Ayrıca Çamlıdere'nin ileri gelenlerinden MHP'den belediye başkan adayı olan Zeki Durmaz, İş adamı Ercan Urum, Çamlıdere Belediye Meclisi Üyesi Ömer Ünnü de federasyon yönetimine girme teklifini kabul ettiklerini açıkladılar. Bu arada daha öncede Çamlıdere Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı , Çamlıdere siyasetinin duayenlerinden Atçalı Hüseyin Uslu federasyonda kurucu olarak görev almış ve Genel Başkan Yardımcılığı görevi ihdas edilmişti. 
Bu arada BAŞKON Genel Başkanı (Gazeteci-Yazar ) Mehmet Akyol ile Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Alaettin Süer ve Federasyonun Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Baki 
Federasyon yönetiminde görev almak isteyen İş adamı ve siyasetçi Çamlıdereli Zeki Durmaz'ı Çamlıdere Yayla Mahallesindeki evinde ziyaret ettiler. Çamlıdere'nin, Ankara'nın ve Türkiye'nin sorunlarının görüşüldüğü buluşmada aynı zamanda federasyonun kuruluş felsefesi üzerinde de duruldu.
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları