GENEL HABERLER

ALLAH’A AİT YETKİYİ, ALLAH’TAN ALMAYA KALKAN UTANMAZLAR
.

AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Belediye Başkanı Adayı Hilmi Bilgin'e oy isterken, "Hilmi Bey'e vereceğiniz destek mahşer günü beraat belgeniz olur" dedi.

İlahlık yetkisini haşa Allah’tan alıp, kendilerine verirler. Bu açıkça Allah’ı inkâr ve Allah’ın yetkilerini gasp etmektir.

Allah'a ait olan hakkı gasp ettikleri yetmediği gibi, şirk olan eylemi kurtuluş vesilesi görmek sapma ve sapmanın bir başka boyutudur.

Ama bazı beyin özürlüler ise, ne söylediğinden haberi olmayan bu adamın söylediklerinden rahatsız olmak ve eleştirmek yerine, bir Müslüman olarak eleştiriyoruz diye, bir şeyden çakmayan beyinleri ile bana hakaretlerde bulunarak; “Ne zaman solcu oldun, senin komünist olduğunu bilmiyordum, çıkar dünyası Müslümanı bile gâvur ediyor” diyerek, İslam’dan, Kur’an’dan habersiz yaşayan koyun sürüleri olduklarını gösteriyorlar.

Bu sürülerinin önüne saman koysan, arpa veya yulaf sanır ve iştahlıca yerler. Böyleleri koyun kafalı sürüler, facebook arkadaşlığımdan çıkıp defolup gitsinler.

Haymana'nın Yamak, Eskikışla, Gedikli (Gültepe) Köyleri Başta Olmak üzere, Koyun Sürülerinin Çoğunlukta Olduğu ve Tamamen Beyinlerini Kiraya Vermiş Koyun Tipli İnsanların,

Ne diyeyim? Rabbim beyinlerini kiraya veren bu tür ahmaklardan Müslümanları korusun.

Şimdi bana hakaret eden bu koyun denen onursuz ve karaktersiz zavallı insan, Ebu Cehil olmaktan kurtulmalarını ve bırakın Müslüman olmayı, insan diye insanların arasında gezip dolaşmalarını sabırla beklemekten başka çaremiz yoktur.

Yukarıdaki demece, ahirette kendilerine yardımcı olacağı zannı ile Cemaat liderlerini, şeyhlerini şirke vesile kılan tipik bir mürit ve cemaat koyunluğunu çağrıştıran bir mantık gözü ile bakabiliriz.

Beraat etmek, şirk ve zulümden beri olmak, Allah'tan bağışlanma dilemek, ancak Müslümanca imani bir ölüm ile olabilir.

"İyi bilin ki, halis din yalnız Allah’ındır. O’nu bırakıp da başka dostlar edinenler, “Biz onlara sadece, bizi Allah’a daha çok yaklaştırsınlar diye ibadet ediyoruz” diyorlar. Şüphesiz Allah, ayrılığa düştükleri şeyler konusunda aralarında hüküm verecektir. Şüphesiz Allah, yalancı ve nankör olanları doğru yola iletmez." (Zümer Süresi 3. Ayet)

“Ayetlerimize karşı inkâra sapanları şüphesiz ateşe sokacağız. Derileri yanıp döküldükçe, azabı tatmaları için onları başka derilerle değiştireceğiz. Gerçekten, Allah, güçlü ve üstün olandır, hüküm ve hikmet sahibidir.” (Nisa Suresi, 56. Ayet)

“Kendilerine kitaptan bir pay verilenleri görmedin mi? Aralarında Allah'ın kitabı hükmetsin diye çağrılıyorlar da, onlardan bir bölümü yüz çeviriyor. Onlar, işte böyle arka dönenlerdir.” (Al-i İmran Suresi, 23. Ayet)

“Şüphesiz bu, gerçek bir olayın haberidir. Allah'tan başka İlah yoktur. Ve şüphesiz Allah, üstün ve güçlü olandır, hüküm ve hikmet sahibidir.” ( Al-i İmran Suresi, 62. Ayet)

http://www.tevhidhaber.com/mahser-gunu-beraat-belgeniz-akpye-oy-verin-140269h.htm

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları