GENEL HABERLER

AKYOL : MHP DEVLETİN GARANTÖRÜDÜR

12-01-2018
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) yöneticileri MHP Ankara İl Başkanına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. BAŞKON Genel Başkanı Mehmet Akyol burada yaptığı konuşmada; “ MHP DEVLETİN GARANTÖRÜDÜR “ dedi.

.
 
• Bir süre önce yapılan MHP Ankara İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Turgay Baştuğ’u ziyarette bulunan BAŞKON’lulardan bir heyet başkan ve yönetimine iyi dileklerinde bulundular. 
     Görüşme esnasında bir konuşma yapan BAŞKON Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Mehmet Akyol kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: “ Şu gerçeği kabul etmek durumundayız ki MHP milli ve manevi değerlere saygılı, bir nevi devletin garantörü konumundadır “ dedi. Sayın başkanım, gerçi aynı partinin mensupları değiliz ama, milli ve manevi değerler ile teçhiz olmuş her Türk genci gibi ben de Ülkücü bir düşünce yapısı ile yetiştim ve hala aynı duygularla mücehhez bir insanım. Birlikte geldiğimiz arkadaşlar arasında çeşitli siyasi partilerin mensupları var. Ancak bakıyorum MHP ağırlıklı bir arkadaş kadrosu ile gelmiş bulunmaktayız. Başta 21.Dönem Afyonkarahisar Milletvekili (Akademisyen ) sayın Müjdat Kayayerli, Çamlıdere Belediye Başkanlığına aday olan ve yine aday olacağını bildiğimiz sayın Zeki Durmaz ve Ülkücü camiada yetişmiş sayın Osman Çukurca ve bugün çeşitli mazeretleri olduğu için buraya gelemeyen birçok üyemiz MHP’lidir. Şunu belirtmek isterim ki, 57 dernek ve 7 federasyondan müteşekkil BAŞKON, Başkent Ankara ve Anadolu’nun en dinamik kuruluşu ve yegane bağımsız, gayri siyasi bir kuruluşudur. “ 
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) dan şu isimler katıldı: 1- Mehmet Akyol, Siyasi İşlerden Sorumlu (21.Dönem MHP Afyonkarahisar Milletvekili Müjdat Kayayerli, Genel Başkan Yardımcısı (Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ) Alaettin Süer, Genel Başkan Yardımcısı Av. Şükran Kitiş, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Kazmacan, Genel  Başkan Yardımcısı Şelale Oğuztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Acar, Sevgi Palancı, BAŞKON Kültür ve Sanat Danışmanı ( Eğitimci-Ressam ) Meral Otan, Yönetim Kurulu Üyesi Nagehan İlhan. Ankara Dernekler Federasyonu Yönetim kurulu Üyesi Oman Çukurca.
   İl Başkanı Turgay Baştuğ ise kısa konuşmasında, memnuniyetini belirtti ve Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu’nabaşarılar diledi. 
Etiketler : AKYOL - : - MHP - DEVLETİN - GARANTÖRÜDÜR -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları