GENEL HABERLER

AK Parti’den istifa edenlerin sayısı günden güne artıyor !..

07-06-2014
AK PARTİ'DEN İSTİFA EDENLERİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?.. 30 Mart 2014 yerel seçiminden sonra, AK Parti'den istifa eden il ve ilçe teşkilatları şu şekilde:

.ADANA: Seyhan'da Kasım Pamuk, Çukurova'da Ramazan Çırak, Yüreğir'de Bahadır Balcılar, Sarıçam'da Cengiz Yalman, Karaisalı'da Ünal Işık, Saimbeyli'de Hasan Karabulut, Feke'de Vahit Todil, İmamoğlu'da Yusuf Yurt, Karataş'ta Uğur Ece, Kozan'da Yusuf Bilgili, Pozantı'da Mesut Ağca, Yumurtalık'ta Sami Karnas ile yönetim kurulu üyelerinin istifa dilekçelerinin AK Parti Adana İl Başkanlığı'na ulaştırılması istendi.

ANKARA: AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan görevinden istifa etti.

AYDIN Nazilli İlçesi'nde, 30 Mart'taki seçimlerde belediye meclis üyeliğine seçilen 45 yaşındaki Pınar Kaftancıoğlu, mazbatasını aldığı gün AK Parti'den istifa etti.

AĞRI: Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde belediye meclis üyesi seçilen Nuri Öztürk AK Parti'den istifa etti.

AĞRI: Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde AK Parti'den Belediye Meclis üyeliğine seçilen Mehmet Nuri Barış partisinden istifa etti.

ARDAHAN: Ardahan'da, AK Parti'nin il ve ilçe yönetimi, Genel Merkez'in isteği doğrultusunda istifa etti.

BARTIN: AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve yönetim kurulu, parti genel merkezinin talebi doğrultusunda istifa etti.

BİNGÖL: Bingöl'de AK Parti'den 1'inci sıradan Belediye Meclis üyeliğine seçilen mali müşavir Nurten Ertuğrul, ilk toplantıda AK Partili Belediye Başkanı Yücel Barakazi'nin, "Başken vekilliği ve yardımcılığı için kadınlara görev vermeyeceğiz" demesinden sonra meclis üyeliğinden istifa etti.

BOLU: AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın istifa etti.

BURDUR: AK Parti Genel Merkezi, Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici ve Merkez İlçe Başkanı Ali Çoban'ın istifasını kabul etti.

BUCA: Buca AK Parti Grubu'ndan Adnan Öztekin ve Çeliker Gökçin işlerinin yoğunluğu, Yeşim Gülhan ise gördüğü lüzum üzerine komisyonlardaki görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.

ÇANAKKALE: Çanakkale'nin Merkez, Gökçeada ve Gelibolu ilçelerindeki AK Parti yönetimleri, Genel Merkezin isteği üzerine görevlerinden istifa etti.

ÇORUM: Çorum'da AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün ve kadın kolları yönetimde bulunan 50 kişi, görevlerinden toplu istifa etti.

DENİZLİ: Denizli'nin Acıpayam ilçesinde, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi 10 kişi görevlerinden istifa etti.

DİYARBAKIR: AK Parti Diyarbakır il yönetimi istifasını sundu.

ESKİŞEHİR: AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan ile il yöneticilerinin tamamı istifa etti.

ERZURUM: AK Parti Erzurum İl Başkanlığı görevini 5 yıldan bu yana yapan Murat Kılıç gittiği Ankara'da istifa ettiğini açıkladı.

GAZİANTEP: AK Parti'nin Gaziantep merkez Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun, görevinden istifa etti.

HATAY: AK Parti Hatay İl Başkanı Süleyman Tenekecioğlu ile İskenderun ve Dörtyol İlçe Başkanları yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa etti.

IĞDIR: IĞDIR'da, yerel seçimde başkanlığı BDP'ye kaptıran AK Parti'nin il ve merkez ilçe teşkilatları, Genel Merkez'in isteği doğrultusunda istifa etti.

İZMİR: İzmir'de AK Parti Gaziemir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çıplak, görevinden istifa etti.

İZMİR: İzmir İl Başkan yardımcısı Yusuf Kenan Çakar AK Parti'den istifa etti.

İZMİR: İzmir'de Sabır Telingün AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı'ndan istifa etti.

İZMİR: AK Parti Genel Merkezi tarafından istifası istenen AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, yönetim kurulunun da istifalarını alarak, istifa dilekçelerini teslim etti.

KARABÜK: AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar ve yönetim kurulu, parti genel merkezinin talebi doğrultusunda istifa etti.

KIRIKKALE: AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mehmet Demir görevinden istifa etti.

KARS: AK Parti Kars İl Teşkilatı yönetimi, topluca istifa etti.

KAYSERİ: AK Parti Kayseri milletvekili Ahmet Öksüzkaya, sosyal medyadan yaptığı duyuru ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.

MANİSA: Manisa'nın Kula İlçesi'ndeki AK Parti İlçe Başkanı Nejat Gülmez, görevinden istifa etti.

MANİSA: AK Parti'de Salihli, Köprübaşı, Sarıgöl ve Kula ilçe başkanları ile yönetimleri istifa etti.

MERSİN: Mersin'de Ak Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı, yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.

MERSİN: AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt görevinden istifa ettiğini bildirdi.

NAZİLLİ: AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, yerel seçimlerde başarısız oldukları gerekçesiyle topluca istifa ettiğini açıkladı.

NEVŞEHİR: AK Parti Nevşehir İl Başkanı Avukat Kazım Sunar, parti genel merkezi ile yaptığı görüşmelerin ardından görevinden istifa ettiğini açıkladı.

ŞIRNAK: AK Parti Şırnak İl Başkanı Mehmet Demir, yönetim kurulu üyesi 40 kişi ile birlikte partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.

TEKİRDAĞ: AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, yıprandığı ve sağlık sorunları olduğu gerekçesiyle Genel Merkez'e istifasını sundu.

TUNCELİ: AK Parti Tunceli İl Başkanı Sinan Yerlikaya, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

YALOVA: Yalova'da, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve yönetim kurulu ile teşkilatan toplam 40 kişinin istifa ettiği açıklandı.

ZONGULDAK: AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı avukat Abdullah Akbaş ile Ormanlı Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu istifa etti.
AK Parti Siirt il yönetimi istifasını sundu.

Etiketler : AK - Parti’den - istifa - edenlerin - sayısı - günden - güne - artıyor - !.. - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları