GENEL HABERLER

AK PARTİ KURUCULARINDAN ŞENER' DEN İDDİALI ÇIKIŞ

06-03-2018
AKP üç seçimde de kaybedecek Abdüllatif Şener katıldığı televizyon programında gelecek seçimlerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şener, AKP’nin yapılacak olan 3 seçimi de kaybedeceğini söyledi.

.
AKP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Halk TV'de yayınlanan Semra Topçu ile “Güne Başlarken” programına katıldı. Programda 2019 seçimlerine değinen Şener, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
     Ben rakamlara inanmıyorum, milli gelir benim bıraktığım döneme dahi ulaşamamıştır
Abdüllatif Şener: Ben rakamlara inanmıyorum, milli gelir benim bıraktığım döneme dahi ulaşamamıştır
                              “MUHALEFET CİDDİ HATA YAPMAZSA…”
 
AKP’nin seçimlerde şansının çok az olduğunu vurgulayan Şener, “Sürekli milli idareden bahseden Erdoğan, halkın sandığa yansıyan iradesinden emin olmadığı için rahatsızlık duymaya başlamıştır. İttifak yasa teklifiyle de ‘halkın iradesini sandıkta nasıl çarpıtırım’ mekanizmalarını kurmaya çalışıyor. Bakın ben iddia ediyorum, mevcut iktidar önümüzdeki 3 seçimde de kaybedecektir. İktidarın bu 3 seçimden hiç birini alma ihtimalini görmüyorum ama bir şartla…Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa! Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa hele hele Cumhurbaşkanlığı seçimlerini almalarını imkansız görüyorum” dedi.
Etiketler : AK - PARTİ - KURUCULARINDAN - ŞENER' - DEN - İDDİALI - ÇIKIŞ - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları