GENEL HABERLER

AK PARTİ ANKARA ADAY ADAYLARININ GAZI ALINDI

03-01-2019
* Sayın Cumhurbaşkanı bu işi iyi biliyor. Her şeyden önce dünya liderleri arasında en iyi hatip olması avantajını iyi kullanıyor, tebrikler.

.
* Bir tebrik de siyaseti iyi bildiği için. Mesela Ankara'da belediye başkan adaylarını açıkladığı günden iki gün sonra aday olanlar ile aday olamayanları bir araya getirdi ve onara, " aday olamadım diye bir kenara çekilmek yok " dedi. 
    Ancak bir husus vardı ki sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı bu konuda hassas davranmadı, yani ATLADI. Ben olsam talimat verip -adayları açıklamadan önce- aday adaylarını il veya genel merkez bünyesinde toplayıp onlara saygı gereği ( usûlen de olsa ) görüş ve düşüncelerini alır, karizmalarını, dünya görüşlerini, sosyal durumlarını, halkla ilişkilerini değerlendirir, bugün onların " bizi adam yerine de koymadılar, aday adayı yerine de koymadılar " demelerine fırsat vermezdim. 
     Anlaşılıyor ki, sayın R.Tayyip Erdoğan siyasi konularda ne kadar üstat olsa da öğreneceği daha çok şey var aynen tüm insanoğlu gibi.                           ( MEHMET AKYOL ) 
Etiketler : AK - PARTİ - ANKARA - ADAY - ADAYLARININ - GAZI - ALINDI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları