GENEL HABERLER

ADAYINI TEREYAĞINDAN KIL ÇEKER GİBİ BELİRLEDİ

03-01-2019
* AK Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler aslen Kızılcahamamlı. Tabii durum böyle olunca ilçenin siyasi işlerini yapmak da ona düşüyor.

.
    Geçen dönem hali hazırda belediye başkanı olan sayın Muhittin Güney'i belediye başkanı yapmıştı şimdi de ' sen bir dinlen ' deyip AK Parti'nin Kızılcahamam Belediye Başkan Adayının ( yani yeni adayının ) Süleyman Acar olması için aylar önce girişimlerini yaptı ve aday olmasını sağladı tebrikler. 
    * Duyumlarımıza göre Süleyman Acar'ı önce ilçe başkanı yaptı, belli süre sonra istifa ettirip bekleme sürecine girdi. Sayın Süleyman Acar'ın bu süre zarfında siyasi bir atmosfer yapabilmesi pek kolay olmadı, yani olduğu yerde durdu ve sükunetini korudu. 
     Bazı çevreler sayın Acar'ı bir cemiyetin adayı olarak lanse ettiler aynen Kahramankazan adayı gibi. Ancak daha sonra anlaşıldı ki, genel merkez tarafından ilçe başkanlığı görevinden istifa ettirilerek bekleme sürecine girmesi istendi. O da aynen öyle yaptı ve nihayetinde Kızılcahamam belediye başkan adayı oldu. 
     Böyle bir yol güzergahının tecellisi elbette kolay olamazdı ve bu siyasi atmosfer ancak bir bilen kişi tarafından idare edilmesi gerekirdi ki öyle olmuş tebrikler. (Mehmet Akyol ) 
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları