GENEL HABERLER

AK PARTİ'NİN OY ANBARI ALTINDAĞ YİNE İDDİALI

22-06-2018
BAŞKAN TİRYAKİ: " BU SEÇİMDE DE BİRİNCİLİK AK ALTINDAĞ'IN OLACAK " DEDİ.

.
 
* Bu seçimlerde de yüksek oy almak, bizim için önemli diyen Tiryaki, " Bunun için herkesten emek bekliyoruz, gayret bekliyoruz ve dua bekliyoruz." dedi.
Başkan Tiryaki Sevgi Yürüyüşü’ne katıldı
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Ak Parti Ankara 2. Bölge milletvekili adayı Selma Erdoğan ve Ak Parti İlçe teşkilatı ile birlikte Sevgi Yürüyüşü’ne katıldı. Karapürçek Semt Stadı’nın önünden başlayıp Köroğlu Parkı’nda biten yürüyüşte, vatandaşlar da Başkan Tiryaki’yi yalnız bırakmadı.
Milletvekilleri adayları ile birlikte yürüdü 
Sevgi Yürüyüşü’nde en ön sırada yer alan Başkan Tiryaki’yi, yol boyunca Karapürçek sakinleri yalnız bırakmadı. Esnaflar dükkanların önüne gelerek Başkan Tiryaki’yi alkış yağmuruna tutarken, vatandaşlar da balkonlardan el sallayarak desteklerini gösterdiler. Yol kenarından yürüyerek vatandaşları selamlayan Başkan Tiryaki ve Ak Parti heyetine, araç sahipleri de korna çalarak destek oldu. 
Yürüyüşün son durağında Köroğlu Parkı’ndaki vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tiryaki, fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi. Özellikle çocuklara yoğun ilgi gösteren Başkan Tiryaki; “24 Haziran seçimleri ülkemiz için bir dönüm noktası. Şimdiden hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Altındağ her zaman Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize desteğini göstermiştir. Allah'ın izniyle bu seçimden de zaferle çıkacağız inşAllah." Dedi. 
“Tüm Altındağlılara şükranlarımı sunuyorum”
 
Köroğlu Parkı’nda Başkan Tiryaki’ye, Ak Parti Milletvekili Adayı İbrahim Enes Duruay da katıldı. Altındağ'ın bugüne kadar Ankara'da en fazla oy alınan ilçelerin başında geldiğinin hatırlatan Başkan Tiryaki şöyle konuştu. 
 
"Bu seçimlerde de yüksek oy almak, bizim için önemli... Bunun için herkesten emek bekliyoruz, gayret bekliyoruz ve dua bekliyoruz. Bu çalışmaya emekleri, gayretleri ve duaları ile gönül veren, destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Altındağlılara destekleri için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah gayretlerimizi boşa çıkarmasın.” 
 
Etiketler : - AK - PARTİ'NİN - OY - ANBARI - ALTINDAĞ - YİNE - İDDİALI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları